Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
HASEGAWA FLF45-300 elastomerový držák krájecího prkénka

HASEGAWA FLF45-300 elastomerový držák krájecího prkénka

1 573,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Produkt je k dispozici ve velmi velkém množství
Produkt je k dispozici ve velmi velkém množství
14 dny pro snadný návrat
Zkontrolujte, ve kterém obchodě se budete dívat a nakupovat
HASEGAWA FLF45-300 elastomerový držák krájecího prkénka
HASEGAWA FLF45-300 elastomerový držák krájecího prkénka
Bezpečné nakupování

HASEGAWA FLF45-300 elastomerový držák prkénka (cena za 1 kus)

Stojany na značkové desky HASEGAWA mají více významů. Nejenže umožňují zvednout prkénko do správné výšky pro kuchaře, ale také zabraňují kontaktu prkénka s pracovní deskou. Zajišťují tak vyšší hygienu při krájení a manipulaci s potravinami. Vyvěšení tabule HASEGAWA na talířích vytvoříme zvláštní prostor, pod který můžeme umístit plochou nádobu na krájené výrobky. Cokoli, co bylo nakrájeno na desce, lze jedním plynulým pohybem přenést do nádoby pod ním.

Podšálky, stejně jako desky HASEGAWAjsou antiseptické, odolné proti vlhkosti a vyrobené z patentovaného elastomerového materiálu. Styčné body talířů s pracovní deskou i talířů s krájecím prkénkem jsou opatřeny speciálními protiskluzovými body. Zajišťují stabilitu při krájení a zabraňují klouzání celé sady po pracovní desce. O podtácky je třeba pečovat stejně jako o desky značky HASEGAWA.

Rozměry: 45x300x35 mm (v/š/h)

Hmotnost: 440 g

Barva: béžová

Značka
Symbol
CBS-115P
záruka 1 rok
  • Omezená záruční doba je jeden rok a začíná běžet dnem nákupu. Pokrývá vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel