Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Krájecí deska HINOKI 390x200x20 mm
Krájecí deska HINOKI 390x200x20 mm
Krájecí deska HINOKI 390x200x20 mm
Krájecí deska HINOKI 390x200x20 mm
Krájecí deska HINOKI 390x200x20 mm
Krájecí deska HINOKI 390x200x20 mm

Krájecí deska HINOKI 390x200x20 mm

1 091,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:1 091,00 Kč
Produkt je k dispozici ve velmi velkém množství
Produkt je k dispozici ve velmi velkém množství
14 dny pro snadný návrat
Bezpečné nakupování

Prkénko na krájení HINOKI KM-TU39 390x200x20 mm

 

Rozměry

Délka: 390 mm

Šířka: 200 mm

Tloušťka: 20 mm

Hmotnost: 790 g

 

Japonský cypřiš, známý jako HINOKIse v japonské kuchyni již léta používá k servírování a krájení pokrmů. Zaujme krásným přírodním zrnem a charakteristickou intenzivní vůní. Mnoho výrobců využívá výhod HINOKI při výrobě kuchyňských prkének. To je také případ společnosti DAIWA Industry Co.

 

Kromě estetických vlastností má dřevo také HINOKI má také nesporné technické výhody. Díky své struktuře rychle netupí nože kuchyňské linky, jako je tomu u plastových desek. Proto se při používání originálních japonských nožů doporučuje. Není to nejtvrdší dřevo na světě, ale pro použití v kuchyni je dostačující. Přírodní silice japonského cypřiše mají silný antibakteriální vlastnosti. Prkénka jsou vyrobena z jednoho kusu dřeva a lze je použít na krájení zeleniny i masa a ryb. Je však důležité, abyste po krájení opláchli zbytky přírodních bílkovin z výrobku vlažnou vodou. Tím se zabrání nepříjemnému zápachu na desce.

 

Prkna HINOKI jsou velmi pružné a pohlcují energii nárazu nože. To snižuje únavu rukou při řezání. Existují také extrémně nízká hmotnost a v kuchyni se s nimi snadno manipuluje. Přendat nakrájené potraviny z prkénka rovnou do hrnce nebo pánve je hračka. Stejně jako všechny dřevěné desky se i desky HINOKI myjí ručně pomocí jemných mycích prostředků a měkké houby nebo hadříku. Desku nenamáčejte do vody a po umytí ji otřete do sucha. Tím se zabrání pronikání vlhkosti do struktury dřeva a následné možné deformaci. Strany desky jsou chráněny tenkou silikonovou vrstvou, která zabraňuje pronikání vlhkosti do vnitřní struktury dřeva. Občas se na povrchu desky může objevit přírodní cypřišový olej. Abyste se ho zbavili, stačí místo jemně otřít hadříkem navlhčeným v alkoholu.

 

Pro zvýšení stability desky na pult položte pod ni protiskluzovou podložku, vlhký hadřík nebo vlhký papírový ručník.

 

Značka
Symbol
KM-TU39
Kód výrobce
4906919003216
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel