Dodání zdarma z 2 490,00 Kč

řada SAI

( počet produktů: 11 )

Řada SAI je jedinečná. Komin Yamada ji navrhl v duchu modernosti a zároveň s úctou k tradici. Každý z nožů Global SAI je vyroben v Japonsku ručním postupem s ohledem na nejnovější technologické trendy. Výsledkem je nůž, který je přesný, velmi pohodlný při práci a extrémně odolný.

Čepele nožů Global SAI jsou vyrobeny z třívrstvé oceli CROMOVA 18 SANSO. V jádru je umístěna nerezová ocel CROMOVA 18 s tvrdostí 56-58 HRC, která je z obou stran opláštěna měkčí nerezovou ocelí SUS410. Díky tomu má čepel nože dlouhou životnost, je odolná proti mechanickému poškození, chemickému zabarvení a korozi. Nože Global SAI jsou hlavně kladívkované, aby se zabránilo ulpívání produktu na povrchu čepele.

Mírné zakřivení čepele zvyšuje pohodlí ruky. Ergonomická rukojeť japonských kuchyňských nožů řady SAI má vynikající manipulační vlastnosti - je dobře vyvážená a dobře se drží v ruce, k čemuž přispívá inovativní řešení speciálního vybrání pro palec. Díky jednotnému designu nástroje je jeho ostření hygienické a snadné

Nože z její série okamžitě poznáte podle dokonalého leštění a sedmi teček, které odkazují na pravidla samurajského kodexu cti.

pixel