Dodání zdarma z 2 490,00 Kč

série Zen Black

( počet produktů: 8 )

Kuchyňské nože Tojiro značky se vyznačují vynikajícím poměrem ceny a kvality. Především díky své cenové dostupnosti v kombinaci s dostatečnou robustností si získaly příznivce po celém světě. Stojí za to začít své dobrodružství s japonskými kuchyňskými noži s Tojiro - výrobek této společnosti nám bude věrně a efektivně sloužit po celá léta.

Řada Zen ztělesňuje to, co je pro tvůrce značky Tojiro nejdůležitější: představuje kvintesenci slova nesobeckost. Ve snaze spojit tradice japonského řemesla s požadavky moderní doby připravili specialisté společnosti Tojiro řadu cenově dostupných nástrojů s typicky japonskými rukojeťmi a plně profesionálními čepelemi (z nichž čepel nožů Deba, Yanagi-Sashimi a nože na chléb je broušena z jedné strany). K výrobě klínů řady Zen se používá třívrstvá ocel. Jádro ze slitiny VG-10 je ze dvou stran pokryto měkčí ocelí s 13% obsahem chromu. Celek se kalí, dokud nedosáhne tvrdosti až 60 HRC.

Díky tomu jsou čepele Tojiro Zen velmi odolné a nemají sklon ke korozi. Rukojeti z kaštanového dřeva ve tvaru písmene D jsou vyztuženy plastovým kroužkem. Černé čepele mají navíc oxidový povlak, který nemění jejich vlastnosti. Nůž řady Zen je ideálním nástrojem pro ty, kteří začínají s japonskými kuchyňskými noži.

pixel