Dodání zdarma z 2 490,00 Kč

ASAHI

( počet produktů: 24 )

ASAHI Cookin` Cut - oblíbené prkénko profesionálních kuchařů a kuchařek.

Společnost PARKER ASAHI si jako první nechala patentovat a v roce 1965 představila prkénko na krájení vyrobené z kombinace speciální syntetické pryže a dřevěných hoblin. Tím dosáhli struktury připomínající dřevo a ukázali jeho nejlepší vlastnosti, přičemž zároveň využili předností syntetického materiálu

Jaké jsou vlastnosti desek ASAHI?

- odolnost proti poškrábání

- nízká nasákavost, takže se snadno pere a suší

- vysoké hygienické vlastnosti a odolnost vůči plísním a bakteriím

1. Přírodní struktura.

Desky ASAHI mají správnou pružnost, která usnadňuje krájení a drcení. Při intenzivním řezání nůž na desce "neskáče" a veškerá energie použitá k řezání výrobku je nakonec absorbována deskou.

2. Vynikající odolnost.

Povrch desky ASAHI je vysoce odolný proti poškrábání, horké vodě nebo běžným čisticím prostředkům. Díky tomu se méně opotřebovává a nedeformuje se při každodenním používání. Tyto vlastnosti se projevují v delší životnosti a méně časté výměně desky.

3. Vysoká stabilita.

Odpovídající vysoká hmotnost desky ASAHI zajišťuje její stabilitu na pracovní desce během řezání. V kombinaci s výraznou povrchovou úpravou si můžeme být jisti, že deska ani řezaný výrobek při krájení nebo drcení nekloužou.

4. Snadné používání.

Kuchyňská prkénka ASAHI jsou odolnější proti skvrnám a přenosu pachů než tradiční dřevěná prkénka. Díky tomu se snadněji udržují v čistotě.

pixel