Dodání zdarma z 2 490,00 Kč

řada G

( počet produktů: 29 )

Řada Global G zahrnuje nože standardní velikosti a nože s prodlouženou čepelí - včetně kuchařských nožů, nožů na krájení, porcování a filetování, nožů na sašimi a orientálních nožů. Absolutním hitem produktové řady značky Global je nůž G-2, který získává jedno ocenění za druhým na výstavách a veletrzích ve všech koutech světa.

Většina kuchyňských nožů řady Global je oboustranně broušená, takže jsou vhodné pro praváky i leváky. Nástroje Global jsou první kuchyňské nože s ostřím integrovaným v rukojeti. To zajišťuje pohodlí při krájení, porcování a sekání a příkladnou hygienu.

Charakteristickými znaky kuchyňských nožů Global jsou vypouklý výbrus čepele (usnadňuje práci, zabraňuje přilnutí produktu k povrchu čepele) a ocelová rukojeť pokrytá vroubky ve tvaru teček. Zapuštěná rukojeť umožňuje bezpečné držení nože v ruce a zabraňuje jeho vyklouznutí z ruky.

Všechny čepele nožů Global jsou vyrobeny z patentované nerezové oceli CROMOVA 18. Použití této slitiny zaručuje nožům Global velmi dlouhotrvající ostrost a vysokou odolnost proti poškození.

pixel