Dodání zdarma z 2 490,00 Kč

řada GF

( počet produktů: 4 )

Řada nožů Glogal GF se skládá z robustních nástrojů s prodlouženou životností. Jedná se o řadu japonských kuchyňských nožů určených pro profesionální kuchaře a šéfkuchaře v restauracích. Matricově kované čepele nožů GF jsou těžší a silnější než u modelů řady G, a proto více připomínají nože západního typu. Zejména pro profesionály je důležité, že nástroje řady GF jsou dokonale vyvážené a dobře fungují při mnohahodinovém krájení a sekání.

Nástroje Global jsou první kuchyňské nože s ostřím integrovaným do rukojeti. To zajišťuje pohodlí při krájení, porcování a sekání a umožňuje udržovat příkladnou hygienu.

Charakteristickými znaky kuchyňských nožů Global jsou vypouklý výbrus čepele (usnadňuje práci, zabraňuje přilnutí produktu k povrchu čepele) a ocelová rukojeť pokrytá tečkovitými vroubky. Zapuštěná rukojeť umožňuje bezpečné držení nože v ruce a zabraňuje jeho vyklouznutí z ruky.

Všechny čepele nožů Global jsou vyrobeny z patentované nerezové oceli výrobce nožů s názvem CROMOVA 18. Použití této slitiny zaručuje klínům nožů Global velmi trvanlivou ostrost a vysokou odolnost proti poškození.

pixel