Dodání zdarma z 2 490,00 Kč

série A-1

( počet produktů: 3 )

Kuchyňské nože značky Tojiro se vyznačují vynikajícím poměrem ceny a kvality. Především díky své cenové dostupnosti v kombinaci s dostatečnou robustností si získaly příznivce po celém světě. Stojí za to začít své dobrodružství s japonskými kuchyňskými noži s nástroji Tojiro - výrobek této společnosti vám bude věrně a efektivně sloužit po mnoho let.

Řada Tojiro A-1 se dobře uplatní jak v gastronomii, tak při domácím vaření. Čepele těchto nožů jsou tvořeny laminátem tvarovaným ve třech vrstvách - jádro tvoří vysoce uhlíkatá nerezová ocel VG-10, jejíž charakteristickou vlastností je příměs kobaltu. Použití této suroviny zajišťuje vysokou ostrost a odolnost. Tento typ oceli vyvinula společnost Takefu Special Steel Co., Ltd. Během výrobního procesu se kalí, dokud nedosáhne tvrdosti 60 HRC.

Rukojeti kuchyňských nožů řady Tojiro A-1 jsou vyrobeny z takzvaného PakkaWood, za tepla lisovaného dřevěného laminátu s vynikající odolností proti smršťování a praskání. Pakkawood je necitlivý na vlhkost, namáčení ve vodě a změny teploty a váží velmi málo, takže celý nůž je lehký a kuchař s ním může pracovat mnoho hodin, aniž by pocítil únavu.

pixel