Dodání zdarma z 2 490,00 Kč

řada GS

( počet produktů: 16 )

Řada GS zahrnuje nože Global s poměrně krátkou čepelí, například na loupání zeleniny nebo pro všeobecné použití (univerzální kuchyňské nože). Nástroje této řady oceňují zejména profesionálové, kteří kladou důraz na jejich funkčnost.

Řada GS se vyznačuje propracovanými trojúhelníkovými tvary. Většina kuchyňských nožů řady G je oboustranně broušená, takže jsou vhodné pro praváky i leváky. Nástroje Global jsou první kuchyňské nože s ostřím integrovaným v rukojeti. To zajišťuje pohodlí při krájení, porcování a sekání a příkladnou hygienu.

Charakteristickými znaky kuchyňských nožů Global jsou vypouklý výbrus čepele (usnadňuje práci, zabraňuje přilnutí produktu k povrchu čepele) a ocelová rukojeť s důlky ve tvaru teček. Zapuštěná rukojeť umožňuje bezpečné držení nože v ruce a zabraňuje jeho vyklouznutí z ruky.

Všechny čepele nožů Global jsou vyrobeny z patentované nerezové oceli CROMOVA 18. Použití této slitiny zaručuje klínům nožů Global velmi dlouhotrvající ostrost a vysokou odolnost proti poškození.

pixel