Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Globální blok nožů "3 řady teček"

Globální blok nožů "3 řady teček"

4 328,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:4 328,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Blok na 10 nožů s tečkami | Global G-835BD

Stylový blok, určený pro všechny nože značky Global (kromě sekáčku). má 10 otvorů, do kterých lze uložit nože různých velikostí a další otvor pro ocílku nebo nůž. Je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10 v matném provedení. Z hygienických důvodů je vybaven protiskluzovou základnou, kterou lze pro důkladné čištění vyjmout, a otvory jsou vyloženy nylonem, který účinněji chrání čepele a zabraňuje vzniku bakterií. Tento moderní a funkční blok dokonale ladí s charakteristickými "tečkami" rukojetí nožů Global a umožňuje bezpečně uložit sbírku nejcennějších kuchyňských nástrojů.

Technické údaje:

Výška - 30 cm

Šířka - 25,5 cm

Hloubka - 13 cm

Značka
Symbol
G-835BD
Kód výrobce
4943691836014
Výrobce
Global
Kód výrobce
G-835BD
EAN
4943691836014
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel