Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
KASUMI Kovaný nůž Santoku Titanium long. 18 cm

KASUMI Kovaný nůž Santoku Titanium long. 18 cm

2 842,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:14 209,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Santoku je tradiční japonský nůž, který je často označován jako ekvivalent západního kuchařského nože. Japonský název tohoto velmi oblíbeného nože znamená "tři vlastnosti" nebo "tři ctnosti". To znamená, že tento nůž, jehož charakteristický vzhled připomíná kombinaci kuchařského nože a sekáčku, se velmi dobře hodí ke krájení masa, ryb a zeleniny.

Značka Kasumi patří japonskému výrobci Sumikama Cutlery. Továrna, kde se nože Kasumi vyrábějí, se nachází v srdci Japonska - ve městě Seki v prefektuře Gifu. Každý, kdo se zajímá o historii samurajů, ví, že právě v této oblasti se vyráběly nejlepší meče těchto rytířů. A není to náhoda. Tradice kování a kalení oceli se v Seki dědí z otce na syna. V minulosti umožňovala znalost tajů zpracování kovů vyrábět mimořádně účinné bílé zbraně, zatímco dnes se z nich vyrábějí vynikající nože, které jsou ceněny jak amatérskými, tak profesionálními kuchaři.

Nástroje označené značkou Kasumi jsou vyráběny s respektem ke staleté tradici japonského kovářského umění a při dodržení všech jeho pravidel. Jsou kované s vášní, každý z nich je mistrovským dílem svědomitosti a dokonalosti. Z tohoto popisu by se dalo vyvodit, že nože Kasumi budou v jádru japonské. Je však odlišný. Společnost Sumikama Cutlery cílí svou nabídku především na západní zákazníky a s ohledem na ně vytváří nože s obecně vysoce evropskými čepelemi a rukojeťmi. Jejich moderní tvary jsou oceňovány po celém světě: čepele damaškových nožů Kasumi získaly dvakrát prestižní ocenění Design Plus.

Řada Kasumi Titanium se vyznačuje mimořádně moderním designem. Zaujme jak oblý tvar rukojetí, tak čepele ve třech zajímavých barvách - stříbrné, zlaté a modré. Zajímavý je také materiál použitý k výrobě klínů titanových nožů. Pro zvýšení odolnosti proti korozi a opotřebení jsou molybden-vanadiové oceli potaženy titanem. Výsledkem je nůž, který je velmi ostrý a extrémně odolný vůči korozi. Tato řada nožů Kasumi získala také ocenění Design Plus na veletrhu Ambiente Messe v Německu (2006).

Technické údaje:

Čepel - ocel VG-10 s titanovým povlakem

Materiál rukojeti - teplotně odolný polypropylen. do 90˚C

Celková délka - 32,0 cm

Délka čepele - 18,0 cm

Hmotnost - o stránkách. 117 g

Značka
Symbol
K-22018
Kód výrobce
4950586201833
Styl
západní
Typ nože
kuchařský nůž
Rukojeť
plastů
Délka čepele
16-19 cm
záruka 1 rok
  • Omezená záruční doba je jeden rok a začíná běžet dnem nákupu. Pokrývá vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel