Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Shotoh 9 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Shotoh 9 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Shotoh 9 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Shotoh 9 cm

MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Shotoh 9 cm

4 182,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:4 182,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż Shotoh Miyabi 5000FCD?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality.

Japonský originál nůž SHOTOH 5000FCD má bezkonkurenční tvrdost 61 HRCvynikající ostrost, bezpečná a pohodlná manipulace a atraktivní, estetický design. Čepel nože se skládá z jádrové vrstvy FC61 vložený do 48 vrstev oceli, což mu dodává mimořádně výrazný damascénský vzorjedinečné pro každého zástupce linky.

Tvrdá, pružná a ostrá čepel nože SHOTOH je vyrobena ze speciální slitiny oceli s vyváženým poměrem uhlíku a chromu. Nože označené Nože FRIODUR se vyznačují obzvláště vysokou kvalitou díky použití technologie tvrzení ledem. To zaručuje mimořádnou trvanlivost a odolnost proti korozi. Použití brousků Honbazuke jim dodává nadprůměrnou ostrost srovnatelnou s ostřím žiletky.

Pohodlná ergonomická rukojeť ve tvaru písmene D je vyrobena z odolného dřeva Pakka. Čepel a rukojeť japonského přesného nože jsou dokonale vyvážené pro snadné krájení. S tenkým, mimořádně ostrým nožem Shotoh line MIYABI 5000FCD můžete krájet a zpracovávat ovoce a zeleninu bez náznaku únavy.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Jádro čepele z oceli FC61 je osazeno 48 damaškovými díly
  • To zajišťuje dlouhou životnost ostří a vynikající řezné vlastnosti
  • Dvojité ostří FRIODUR tvrzené ledem - trvanlivé a odolné proti korozi
  • Původní japonský profil čepele
  • Oboustranně broušené ostří Honbazuke pro maximální ostrost
  • Robustní dřevěná rukojeť Pakka ve tvaru písmene D pro jedinečnou rovnováhu, optimální ovládání a snadné řezání
  • Elegantní vzhled černého dřeva a kvalitní nerezové oceli
Značka
Symbol
34680-091-0-0
Kód výrobce
4009839376863
Série
Styl
západní
Typ nože
pro loupání
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
5-11 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel