Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Gyutoh 16 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Gyutoh 16 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Gyutoh 16 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Gyutoh 16 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Gyutoh 16 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Gyutoh 16 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Gyutoh 16 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Gyutoh 16 cm

MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Gyutoh 16 cm

6 136,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:6 136,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż Gyutoh Miyabi 5000FCD?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality.

Nůž GYUTOH s autentickým japonským profilem čepele kombinuje nejvyšší funkčnost s estetickým designem a elegancí Dálného východu. Tvarovaný nůž s ostřím o délce 16, 20 nebo 24 cm se vyznačuje nejen krásným damascénským designem, ale i vysokou kvalitou. Také přesnost této extrémně ostré linie nožů 5000FCD splňuje nejvyšší požadavky.

Jádro čepele nože GYUTOH je osazeno 48 vrstvami oceli. Jádrová vrstva je vyrobena z jedinečné oceli FC61, což je špičková ocel s tvrdostí přibližně 61 HRC. Aby bylo dosaženo optimálního stupně tvrdosti, je každá čepel FRIODUR je dvakrát zpevněná ledem. V důsledku toho poskytuje vynikající kvalitu a vyniká jedinečnými řeznými vlastnostmi a ochranou proti korozi. Oboustranné broušení Honbazuke dodává čepeli působivou ostrost srovnatelnou s břitvami.

Tento damaškový nůž špičkové kvality má dokonale prezentovanou rukojeť z černého dřeva Pakka. Tento lehký a odolný materiál a tvar rukojeti ve tvaru písmene D umožňují optimální vyvážení, kontrolu a snadné řezání bez ohledu na použitou techniku. Ozdobný ocelový uzávěr a doprovodný červený kroužek mu dodávají jedinečný vzhled. S nožem Gyutoh připravíte mnoho lahodných pokrmů bez náznaku únavy, při kterých vás potěší neuvěřitelný komfort, ostrost a přesnost řezu.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Jádro čepele z oceli FC61 je osazeno 48 damaškovými díly
  • To zajišťuje dlouhou životnost ostří a vynikající řezné vlastnosti
  • Dvojité ostří FRIODUR tvrzené ledem - trvanlivé a odolné proti korozi
  • Původní japonský profil čepele
  • Oboustranně broušené ostří Honbazuke pro maximální ostrost
  • Robustní dřevěná rukojeť Pakka ve tvaru písmene D pro jedinečnou rovnováhu, optimální ovládání a snadné řezání
  • Elegantní vzhled černého dřeva a kvalitní nerezové oceli.
Značka
Symbol
34681-161-0-0
Kód výrobce
4009839376900
Série
Styl
západní
Typ nože
kuchařský nůž
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
16-19 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel