Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Santoku 18 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Santoku 18 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Santoku 18 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Santoku 18 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Santoku 18 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Santoku 18 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Santoku 18 cm
MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Santoku 18 cm

MIYABI 5000FCD Kuchyňský nůž Santoku 18 cm

6 973,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:6 973,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż Santoku Miyabi 5000FCD?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality.

Nůž Santoku od Miyabi dokonale spojuje moderní estetiku s japonskou tradicí. Čepel tohoto přesného nože je vyrobena z materiálu jádro z oceli FC61 obklopené 48 vrstvami oceli. Tato kombinace materiálů vytváří krásný damascénský vzor čepele nože Santoku. Navíc červený kroužek a ocelový uzávěr na konci rukojeti a decentní, elegantní mozaikové logo jí dodávají nádherný exotický vzhled.

Čepel nože je vyrobena ze speciální oceli s vysokým obsahem uhlíku. Dvojité zpevnění čepele FRIODUR ledem ji činí obzvláště odolnou, tvrdou, pružnou a odolnou proti korozi. Ostrosti srovnatelné s břitvou bylo dosaženo broušením Honbazuke, které spočívá v tradičním ručním broušení na přírodních brusných kamenech.

Tradiční rukojeť ve tvaru písmene D ze dřeva Pakka. Tento materiál poskytuje nejen výjimečně atraktivní vzhled, ale také zaručuje neklouzavý řez. Optimální ergonomie rukojeti spolu s tvrdým a pružným nožem zajišťují dokonalou rovnováhu pro pohodlnou a neunavující práci i při dlouhém pobytu v kuchyni.

Z nůž SANTOKU řady 5000FCD připravit ty nejchutnější pokrmy bez námahy a přesné krájení zeleniny, masa, ryb nebo sekání bylinek se stane skutečným potěšením.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Jádro čepele z oceli FC61 je osazeno 48 damaškovými díly
  • To zajišťuje dlouhou životnost ostří a vynikající řezné vlastnosti
  • Dvojité ostří FRIODUR tvrzené ledem - trvanlivé a odolné proti korozi
  • Původní japonský profil čepele
  • Oboustranně broušené ostří Honbazuke pro maximální ostrost
  • Robustní dřevěná rukojeť Pakka ve tvaru písmene D pro jedinečnou rovnováhu, optimální ovládání a snadné řezání
  • Elegantní vzhled černého dřeva a kvalitní nerezové oceli
Značka
Symbol
34684-181-0-0
Kód výrobce
4009839376931
Série
Styl
západní
Typ nože
kuchařský nůž
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
16-19 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel