Dodání zdarma z 2 490,00 Kč

série Shippu

( počet produktů: 8 )

Kuchyňské nože Tojiro značky vynikají vynikajícím poměrem ceny a kvality. Především díky své cenové dostupnosti v kombinaci s dostatečnou robustností si získaly příznivce po celém světě. Stojí za to začít dobrodružství s japonskými kuchyňskými noži s Tojiro - výrobek této společnosti nám bude věrně a efektivně sloužit po celá léta.

Řada Tojiro Shippu se vyznačuje krásou originálních čepelí z tzv. damaškové oceli. U loupacích nožů se čepel skládá z 37 vrstev oceli, zatímco ostatní modely mají až 63 vrstev oceli! Materiál čepele je vytvořen střídavým kováním velmi tvrdého jádra z oceli VG-10 se střídavě nízkouhlíkovou a vysokouhlíkovou ocelí. Poté se kalí, dokud nedosáhne tvrdosti 60 HRC, takže je mimořádně trvanlivý a odolný proti korozi.

Rukojeti nožů Tojiro Shippu jsou vyrobeny z dubového dřeva a navíc jsou vyztuženy kroužkem z buvolího rohu, který zabraňuje vyklouznutí čepele z držáku. rukojeť z dubového dřeva je dostatečně pevná a vyvážená, aby poskytovala pohodlí rukám i po mnoha hodinách strávených v kuchyni. Kuchyňské nože řady Tojiro Shipu jsou extrémně ostré a odolné, a proto jsou skvělou alternativou ke klasickým japonským modelům nožů.

pixel