Dodání zdarma z 2 490,00 Kč

série Shippu Black

( počet produktů: 9 )

Kuchyňské nože Tojiro značky vynikají vynikajícím poměrem ceny a kvality. Především díky své cenové dostupnosti v kombinaci s dostatečnou robustností si získaly příznivce po celém světě. Stojí za to začít dobrodružství s japonskými kuchyňskými noži s Tojiro - výrobek této společnosti nám bude věrně a efektivně sloužit po celá léta.

Řada Tojiro Shippu se vyznačuje krásou originálních čepelí z tzv. damaškové oceli. V případě loupacích nožů se čepel skládá z 37 vrstev oceli, ostatní modely mají až 63 vrstev oceli! Materiál čepele je vytvořen střídavým kováním velmi tvrdého jádra z Oceli VG-10 se střídavě nízkouhlíkovou a vysokouhlíkovou ocelí. Poté se kalí, dokud nedosáhne tvrdosti 60 HRC, díky čemuž je mimořádně trvanlivý a odolný proti korozi. Efekt šířících se vln na klínu je zvýrazněn černým oxidovým povlakem, který vzniká oxidací oceli.

Rukojeti nožů Tojiro Shippu Chestnut jsou vyrobeny z kaštanového dřeva, navíc vyztuženy kroužkem z buvolího rohu, který zabraňuje vyklouznutí čepele z jejího uchycení.Rukojeť U je dostatečně pevná a vyvážená, takže poskytuje ruce pohodlí i po mnoha hodinách strávených v kuchyni. Protože jsou kuchyňské nože z řady Tojiro Shipu extrémně ostré a odolné, jsou skvělou alternativou ke klasickým japonským modelům nožů.

pixel