Dodání zdarma z 2 490,00 Kč

série Zen Oak

( počet produktů: 11 )

Kuchyňské nože značky Tojiro se vyznačují vynikajícím poměrem ceny a kvality. Především díky své cenové dostupnosti v kombinaci s dostatečnou robustností si získaly příznivce po celém světě. Stojí za to začít své dobrodružství s japonskými kuchyňskými noži s nástroji Tojiro - výrobek této společnosti vám bude věrně a efektivně sloužit po mnoho let.

Řada Zen ztělesňuje to, co je pro tvůrce značky Tojiro nejdůležitější: představuje kvintesenci slova nesobeckost. Ve snaze spojit tradice japonského řemesla s požadavky moderní doby připravili specialisté společnosti Tojiro řadu cenově dostupných nástrojů s typicky japonskými rukojeťmi a plně profesionálními čepelemi (z nichž čepel nožů Deba, Yanagi-Sashimi a nože na chléb je broušena z jedné strany). K výrobě klínů řady Zen se používá třívrstvá ocel. Jádro ze slitiny VG-10 je z obou stran potaženo měkčí ocelí s 13% obsahem chromu. Celek se kalí, dokud nedosáhne tvrdosti 60 HRC.

Díky tomu jsou čepele Tojiro Zen velmi odolné a nemají tendenci se pokrývat rzí. Dubové rukojeti ve tvaru písmene D jsou vyztuženy plastovým kroužkem. Nůž řady Zen je ideálním nástrojem pro ty, kteří začínají s japonskými kuchyňskými noži.

pixel