Dodání zdarma z 2 490,00 Kč

série Basic Damascus

( počet produktů: 2 )

Kuchyňské nože značky Tojiro se vyznačují vynikajícím poměrem ceny a kvality. Především díky své cenové dostupnosti v kombinaci s dostatečnou robustností si získaly příznivce po celém světě. Stojí za to začít své dobrodružství s japonskými kuchyňskými noži s nástroji Tojiro - výrobek této společnosti vám bude věrně a efektivně sloužit po mnoho let.

Řada japonských kuchyňských nožů Tojiro DP Damascus je určena pro gastronomii a pro použití v domácích kuchyních. Z hlediska tvarů a filozofie spadají nástroje Tojiro Damascus do západního stylu. Plná stopka zajišťuje jejich optimální vyvážení a extrémně odolná ocel použitá při výrobě je udržuje ostré.

K výrobě čepelí Damascus se používá třívrstvá ocel. Jádro ze slitiny VG-10 je ze dvou stran potaženo měkčí ocelí s 13% obsahem chromu. Celek se kalí, dokud nedosáhne tvrdosti až 60 HRC. Díky tomu jsou čepele Tódžiró velmi odolné a nemají tendenci se pokrývat rzí. Nýtování rukojeti je šetrné k životnímu prostředí a chrání ji před smršťováním a praskáním vlivem vlhkosti.

pixel