Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 7000D Kudamono kuchyňský nůž 9 cm

MIYABI 7000D Kudamono kuchyňský nůž 9 cm

4 071,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:4 071,00 Kč
Produkt není k dispozici
Produkt není k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż Kudamono Miyabi 7000D?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality

Japonský nůž Kudamono z řady Miyabi 7000D je užitečný a kvalitní doplněk do vaší kuchyně, který vítězí nad ostatními noži jak kvalitou, tak rozsahem použití.

Čepel s výjimečně ostrým povrchem díky broušení Honbazukeje speciálně navržen pro účinné a důkladné čištění a krájení různých druhů ovoce a zeleniny.

Autentický japonský profil čepele v kombinaci s japonským tvarem D rukojeti jsou vítěznou kombinací. Výsledkem je univerzální nůž na zeleninu, který vždy dobře padne do ruky a hodí se pro všechny tradiční krájecí práce. Dobře vyvážená rukojeť také zabraňuje únavě při používání.

Robustní vícesložková ocel s jádrem z kobaltu, molybdenu a vanadu obklopená 64 vrstvami nerezové ocelipomáhá ostří nože dosáhnout tvrdosti přibližně 60 na Rockwellově stupnici.

Díky komplexnímu Kudamono nejenže můžete vybavit svou kuchyň vysoce kvalitním přístrojem, ale můžete si dopřát maximální pohodlí při krájení nebo čištění ovoce či zeleniny.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Ocelové jádro čepele CMV60 vložené do 64 vrstev nerezové oceli pro zvýšení tvrdosti a odolnosti
  • Čepele tvrzené technologií CRYODUR® poskytují obzvláště dobrou trvanlivost, odolnost proti korozi a optimální pružnost
  • Tradiční rukojeť ve tvaru písmene "D" s jedinečným designem pro dokonalé vyvážení a neúnavné řezání
  • Symetrická čepel s mimořádně ostrým ostřím Honbazuke pro neuvěřitelnou ostrost
  • Odolná a snadno čistitelná rukojeť Micarta z elegantního dřeva, vyrobená z vícevrstvého lnu a syntetické pryskyřice v kombinaci s nerezovou ocelí
Značka
Symbol
34541-091-0-0
Kód výrobce
4009839216718
Série
Styl
západní
Typ nože
pro loupání
Rukojeť
kompozitní
Délka čepele
5-11 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel