Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Sada nožů TOJIRO řady DP3 [DP-GIFTSET-A]

Sada nožů TOJIRO řady DP3 [DP-GIFTSET-A]

7 750,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Sada TOJIRO DP3 skládá se z kuchařského nože, univerzálního nože a příborového nože. Tato řada nožů představuje nezbytné minimum, které by nemělo chybět v žádné kuchyni, a navíc jsou zabaleny v krásné krabičce a představují dokonalou dárkovou sadu.

Nůž Kuchařský nůž je to jeden z nejčastěji volených nožů, a to jak profesionálními, tak amatérskými kuchaři. Charakteristický tvar nože, který pochází z francouzské kuchyně, se používá pro mnoho kuchyňských prací a název kuchařský nůž, zdůrazňuje, že je nepostradatelným nástrojem každého kuchaře. Nůž je velmi lehký a rukojeť dobře padne do malé i velké ruky. Díky dokonalému vyvážení čepele a rukojeti umožňuje rytmický, velmi účinný kývavý pohyb po povrchu při krájení nebo sekání různých produktů.

Druhý nůž v sadě je nůž na okrajování. Jedná se o univerzální nůž připomínající menší verzi kuchařského nože. Jeho všestranné využití se osvědčuje všude tam, kde je kuchařský nůž příliš velký, lze jej úspěšně použít k loupání zeleniny a ovoce.

Třetím nožem je šikovný kuchyňský nůž, ideální zpracovat menší oblasti. Krátká a tenká čepel umožňuje snadné manévrování a naostřený hrot loupací nůž pomáhá odřezávat nežádoucí místa v ovoci a zelenině.

Značkové kuchyňské nože Tojiro vynikající poměr cena/výkon. Především díky své cenové dostupnosti v kombinaci s dostatečnou robustností si získaly příznivce po celém světě. Je dobré začít své dobrodružství s japonskými kuchyňskými noži s nástroji Tojiro - výrobek od této společnosti nám bude věrně a efektivně sloužit po mnoho let.

Řádek Tojiro DP3 vhodné pro domácí použití, nože této řady jsou vhodné i pro profesionální kuchyně v restauracích. Jsou navrženy jako nože v tzv. západním stylu, Tojiro DP3 mají plnou stopku, a jsou proto dokonale vyvážené a odolné. Pro výrobu lopatek vedení DP3 používá se třívrstvá ocel. Slitinové jádro VG-10 je oboustranně potažen měkčí ocelí s 13% obsahem chromu. Celek se vytvrdí do tvrdosti 60 HRC. V důsledku toho se klíny Tojiro jsou velmi odolné a nemají sklon ke korozi. Nýtování rukojeti je šetrné k životnímu prostředí a chrání ji před smršťováním a praskáním vlivem vlhkosti.

Tojiro DP3 Loupací nůž 9 cm

Technické údaje:

- Čepel: 3-vrstvý laminát - jádro VG-10

- Tvrdost: 60 HRC +/- 1

- Celková délka: 21 cm

- Délka čepele: 9 cm

- Šířka klínu: 2,3 cm

- Tloušťka čepele: přibližně. 1,8 mm

- Hmotnost: cca. 50 g

Tojiro DP3 Víceúčelový nůž 15 cm

Technické údaje:

- Čepel: 3-vrstvý laminát - jádro VG-10

- Tvrdost: 60 HRC +/- 1

- Celková délka: 25,7 cm

- Délka čepele: 15 cm

- Šířka klínu: 2,7 cm

- Tloušťka čepele: přibližně. 1,8 mm

- Hmotnost: cca. 75 g

Kuchařský nůž Tojiro DP3 21 cm

Technické údaje:

- Čepel: 3-vrstvý laminát - jádro VG-10

- Tvrdost: 60 HRC +/- 1

- Celková délka: 34 cm

- Délka čepele: 21 cm

- Šířka klínu: 4,4 cm

- Tloušťka čepele: přibližně. 1,9 mm

- Hmotnost: cca. 190 g

Značka
Symbol
DP-GIFTSET-A
Kód výrobce
4960375134303
Série
Výrobce
Tojiro
Kód výrobce
DP-GIFTSET-A
EAN
4960375134303
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel