Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Kuchyňský nůž GLOBAL Yanagi Sashimi 30 cm (pro praváky) [G-14R]

Kuchyňský nůž GLOBAL Yanagi Sashimi 30 cm (pro praváky) [G-14R]

4 500,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:4 500,00 Kč
Produkt není k dispozici
Produkt není k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Kuchyňský nůž Yanagi Sashimi 30 cm (pro praváky) | Global G-14R

Longvelmi tenký nůž s čepelí ve tvaru vrbového listu, dokonale se hodí k porcování a filetování ryb. Yanagiba nebo Yanagi ("vrbové ostří") je typ nože, který pochází ze západního Japonska (oblast Kansai). Byl navržen jinak než evropské nože, protože je třeba řezat pouze jedním směrem - k sobě (technika "hiki kiri"). Tradiční jednostranný řez poskytuje kontrolu při přesných úkonech a urychluje broušení nožů.

Technické údaje:

Čepel Nerezová ocel CROMOVA 18 (18 % chromu)

Tvrdost čepele 56-58 HRC

Celková délka 43 cm

Délka čepele 30 cm

Šířka klínu 3,3 cm

Tloušťka čepele 3 mm

Hmotnost o stránkách. 249 g

Jednostranné broušení pro praváky.

Značkové kuchyňské nože GLOBAL jsou první, u nichž je ocelová čepel vyrobená z patentované nerezové oceli typu CROMOVA 18plynule integrovaná do kovové rukojeti. Použití jednotné konstrukce usnadňuje udržování nože v čistotě, ale je také zvláštním stylistickým počinem designéra Komina Yamada předvést krásnou tradiční japonskou čepel.

Moderní design nože je umocněn tím konvexní broušená čepeltakže řezání je snazší a výrobky se snáze oddělují od čepele nože. Nejvýraznějším a nejcharakterističtějším znakem nožů je však GLOBAL řešením jsou speciální prohlubně v rukojeti. Pluralita "tečka" na rukojeti nože je určena ke zvýšení pohodlí a bezpečnosti úchopu a k zabránění podráždění pokožky ruky při práci s nožem.

Značka
Symbol
G-14R
Kód výrobce
4943691814449
Série
Styl
japonský
Výrobce
Global
Kód výrobce
G-14R
EAN
4943691814449
Typ nože
sushi, sašimi
Rukojeť
kov
Délka čepele
25 cm +
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel