Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Kuchyňský nůž GLOBAL Deba 18 cm (pravý) [G-7R]

Kuchyňský nůž GLOBAL Deba 18 cm (pravý) [G-7R]

2 789,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:2 789,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Orientální nůž Deba 18 cm (pro praváky) | Global G-7R

Robustní nůž japonského typu s ostrou špičkou je určen pro práci s rybami - odřezávání hlav, filetování a vykuchávání, ale hodí se i na krájení a ořezávání různých druhů masa. Díky širšímu, těžšímu a silnějšímu klínu nevyžaduje řezání kostí velkou námahu. Tradiční jednostranné broušení usnadňuje kontrolu při přesných úkonech a urychluje broušení nožů.

Technické údaje:

Čepel Nerezová ocel CROMOVA 18 (18 % chromu)

Tvrdost čepele 56-58 HRC

Celková délka 31,5 cm

Délka čepele 18 cm

Šířka klínu 4,5 cm

Tloušťka čepele 2 mm

Hmotnost o stránkách. 186 g

Jednostranný výbrus, pro praváky.

Značkové kuchyňské nože GLOBAL jsou první, u nichž je ocelová čepel vyrobená z patentované nerezové oceli typu CROMOVA 18plynule integrovaná do kovové rukojeti. Použití jednotné konstrukce usnadňuje udržování nože v čistotě, ale je také zvláštním stylistickým počinem designéra Komina Yamada předvést krásnou tradiční japonskou čepel.

Moderní design nože je umocněn tím konvexní broušená čepeltakže se lépe krájí a výrobky se snáze oddělují od čepele nože. Nejvýraznějším a nejcharakterističtějším znakem nožů je však GLOBAL řešením jsou speciální prohlubně v rukojeti. Pluralita "tečka" na rukojeti nože je určena ke zvýšení pohodlí a bezpečnosti úchopu a k zabránění podráždění pokožky ruky při práci s nožem.

Značka
Symbol
G-7R
Kód výrobce
4943691807489
Série
Styl
japonský
Výrobce
Global
Kód výrobce
G-7R
EAN
4943691807489
Typ nože
sushi, sašimi
Rukojeť
kov
Délka čepele
16-19 cm
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel