Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Globální vykosťovací kleště GS-29

Globální vykosťovací kleště GS-29

1 135,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:1 135,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Kleště na kosti | Global GS-29

Specializovaný nástroj pro snadné a rychlé odstraňování kostí z malých i velkých ryb, který se vám bude hodit i při loupání vařené zeleniny nebo pečených lilků. Vroubkovaná rukojeť zaručuje jistý úchop a její ergonomický tvar zvyšuje pohodlí a usnadňuje manipulaci. broušené hroty pomáhají zachytit a udržet kosti.

Technické údaje:

Materiál - nerezová ocel 18/10 v matném provedení

Délka - 14,5 cm

Šířka - 1,5 cm

Výška - 1,5 cm

Hmotnost - 55 g

Nože Global jsou proslulé kombinací fenomenálního výkonu a elegantního designu. Jsou lehké a dokonale vyvážené a jejich tenké, tvrdé a odolné čepele si dlouho zachovávají perfektní ostrost. Díky jednotnému designu jsou nože hygienické, lépe padnou do ruky a lépe se čistí nebo brousí. Individuálně vyvážená rukojeť je navržena tak, aby snižovala únavu a neklouzala z rukou. Nože Global, které v roce 1985 navrhl Komin Yamada, získaly řadu mezinárodních ocenění a jsou trvale uznávány těmi nejlepšími kuchaři - profesionály i domácími kuchaři.

Značka
Symbol
GS-29
Kód výrobce
4943691829184
Výrobce
Global
Kód výrobce
GS-29
EAN
4943691829184
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel