Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Nůž pro vodní paprsek GLOBAL MinoSharp.3-fázový. šedočerná

Nůž pro vodní paprsek GLOBAL MinoSharp.3-fázový. šedočerná

1 648,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:1 648,00 Kč
Produkt není k dispozici
Produkt není k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Keramický brousek na nože MinoSharp | Global 550/GB

Třífázový keramický brousek, doporučený pro všechny typy nožů, kromě nožů s jednostranným broušením, jako jsou tradiční japonské nože. Díky vodě je proces broušení rychlejší a přednastavené drážky usnadňují broušení nože pod správným úhlem. Protože drážka, do které se nůž vkládá, není rovnoběžná s keramickým kotoučem, umožňuje její vypouklý úhel dosáhnout původní ostrosti nože. Pogumovaná rukojeť a základna mají protiskluzové vlastnosti.

Technické údaje:

Modrý kruh - hrubé zrno

Hnědý kruh - střední zrno

Žlutý kruh - jemnozrnný

Délka - 23 cm

Délka rukojeti - 11 cm

Výška - 6,5 cm

Šířka - 5 cm

Návod k použití

1. Nalijte vodu do komory s kotouči a nevylévejte ji, dokud není ostření dokončeno. Voda zvlhčuje keramické brousky a zabraňuje přehřátí ostří.

2. Pevně uchopte rukojeť, abyste udrželi ořezávátko ve správné poloze.

3. Druhou rukou uchopte nůž a ukazováčkem přidržte hřbet čepele. Vložte nůž svisle do drážky s modrým kroužkem (hrubé zrno). Pohybujte čepelí dopředu a dozadu a jemně ji stlačujte: 7-8krát nebo tolikrát, kolikrát je třeba.

Na nůž by se při pohybu ostří v brousku nemělo příliš tlačit. Nadměrný tlak může poškodit kola!

4. Vložte čepel svisle do drážky s hnědým kolečkem (střední zrno). Pohybujte nožem dopředu a dozadu a jemně na něj tlačte: 7-8krát nebo tolikrát, kolikrát je třeba.

5. Vložte nůž svisle do drážky se žlutým kroužkem (jemné zrno). Pohybujte nožem dopředu a dozadu a jemně na něj tlačte: 7-8krát.

6. Po dokončení nůž ručně umyjte v horké vodě a otřete jej do sucha ručníkem nebo hadříkem. Odstraňte víko a opláchněte ořezávátko v čisté vodě.

Otázka, kolikrát by se mělo broušené ostří posunout, závisí na typu a stavu nože.U nožů Global se doporučuje 7-8krát v každém kole. Nože jiných značek lze posunout 15krát v každém kole, a pokud nůž není dostatečně ostrý, operaci 15krát opakujte.

Ostřiče MinoSharp byly testovány a schváleny výzkumným institutem CATRA, přední autoritou v oblasti ostřicích technik se sídlem v Sheffieldu ve Velké Británii.

Značka
Symbol
550/GB
Kód výrobce
4543455550004
Výrobce
Global
Kód výrobce
550/GB
EAN
4543455550004
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel