Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
GLOBAL Kuchařský nůž 13 cm [GS-3]

GLOBAL Kuchařský nůž 13 cm [GS-3]

1 933,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:1 933,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Kuchařský nůž 13 cm | GS-3

Šikovný kuchařský nůž je všestranný nástroj určený pro širokou škálu úkolů. Skvěle se hodí ke krájení zeleniny a masa i k sekání bylinek. Čepel má optimální délku a je zakončena špičatou špičkou, která v kombinaci s rukojetí plné velikosti umožňuje noži provádět i velmi přesné úkony.

Technické údaje:

Čepel: nerezová ocel CROMOVA 18 (18 % chromu)

Tvrdost čepele: 56-58 HRC

Celková délka: 25,5 cm

Délka čepele: 13 cm

Šířka klínu: 2,9 cm

Tloušťka čepele: 2 mm

Hmotnost: cca 109 g

Noże kuchenne marki GLOBAL są pierwszymi, w których stalowe ostrze, wykonane z opatentowanej stali nierdzewnej typu CROMOVA 18, płynnie zintegrowano z metalową rękojeścią. Zastosowanie jednolitej konstrukcji ułatwia zachowanie noża w czystości ale także jest to specjalny stylistyczny zabieg projektanta Komina Yamady aby ukazać przepiękne tradycyjne japońskie ostrze.

Nowoczesna stylistyka noża wzmocniona jest przez wypukły szlif głowni, dzięki czemu kroi się łatwiej a produkty prościej odchodzą od ostrza noża. Jednak najbardziej wyróżniającym i charakterystycznym dla noży GLOBAL rozwiązaniem są specjalne wgłębienia w rękojeści. Mnogość „kropek” na uchwycie noża ma za zadanie poprawić komfort i pewność uchwytu i zapobiega podrażnieniu skóry dłoni podczas pracy nożem.

Značka
Symbol
GS-3
Kód výrobce
4943691703484
Série
Styl
západní
Výrobce
Global
Kód výrobce
GS-3
EAN
4943691703484
Typ nože
kuchařský nůž
Rukojeť
kov
Délka čepele
12-15 cm
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel