Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Kuchyňský nůž Tojiro Zen Oak Deba FD-571D 15,5 cm

Kuchyňský nůž Tojiro Zen Oak Deba FD-571D 15,5 cm

3 074,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:2 732,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Kuchyňský nůž Deba Tojiro Zen Oak FD-571D 15,5 cm

Deba je tradiční japonský nůž, který funguje zároveň jako filírovací nůž na filetování ryb nebo drůbeže, porcovací nůž na maso a univerzální, lehký sekáček. Jednostranně naostřený, je dostatečně jemný na krájení výrobků na tenké plátky a dostatečně silný na prořezávání malých kostí. Relativně krátká čepel umožňuje plnou kontrolu nad nástrojem. klasická rukojeť v japonském stylu je velmi lehká a dobře se přizpůsobuje tvaru ruky

Technické údaje:

Čepel - 3-vrstvý laminát - jádro VG-10

Tvrdost - 60 HRC +/- 1

Celková délka - 29,4 cm

Délka čepele - 15,5 cm

Šířka klínu - 4 cm

Tloušťka čepele - cca 3,4 mm

Hmotnost - cca 120 g

Tojiro Zen DP je kvintesencí Tojiro filozofie, která je obsažena v jediném slově: nesobeckost. Specialisté ze společnosti Fujitora Industry, kteří chtějí sladit modernost s japonskou tradicí, vytvořili vysoce kvalitní nože, které stojí relativně málo a mají rukojeti v tzv. japonském stylu a profesionální čepele. Třívrstvá nebo dvouvrstvá nerezová ocel s kobaltem je vytvořena ze švédského železa, které je odolné, nerezaví a dlouho si zachovává svou ostrost. Klasické dubové rukojeti ve tvaru písmena D jsou vyztuženy kroužkem z odolného plastu.

Značka
Symbol
FD-571D
Kód výrobce
4960375175719
Styl
japonský
Výrobce
Tojiro
Kód výrobce
FD-571D
EAN
4960375175719
Typ nože
sushi, sašimi
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
12-15 cm
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel