Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Kuchařský nůž Tojiro Zen Black FD-1564 21 cm

Kuchařský nůž Tojiro Zen Black FD-1564 21 cm

3 644,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:3 644,00 Kč
Produkt není k dispozici
Produkt není k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Kuchařský nůž Tojiro Zen Black FD-1564 21 cm

Profesionální všestranný kuchyňský nůž, určený ke krájení, řezání, drcení a krájení různých produktů. Šéfkuchařský nůž je dostatečně dlouhý na řezání opravdu velkých ploch a vhodně tvarovaný, aby uživateli zaručoval pohodlí a volnost pohybu. Tradiční rukojeť v japonském stylu je velmi lehká a dokonale se přizpůsobí tvaru ruky.

Technické údaje:

Čepel - 3-vrstvý laminát - jádro VG-10

Tvrdost - 60 HRC +/- 1

Celková délka -35 cm

Délka čepele - 21 cm

Šířka čepele - 4,5 cm

Tloušťka čepele - cca 2,3 mm

Hmotnost - cca 120 g

Tojiro Zen DP je kvintesencí Tojirovy filozofie, která je obsažena v jediném slově: nesobeckost. Specialisté ze společnosti Fujitora Industry, kteří chtějí sladit modernost s japonskou tradicí, vytvořili vysoce kvalitní nože, které stojí relativně málo a mají rukojeti v takzvaném japonském stylu a profesionální čepele.

Klasická kaštanová držadla ve tvaru D jsou vyztužena kroužkem z odolného plastu. Třívrstvá nebo dvouvrstvá kobaltová nerezová ocel je vyrobena ze švédského železa, které je odolné, nerezaví a dlouho si zachovává svou ostrost. Ve verzi Black mají čepele navíc černý oxidový povlak.

Značka
Symbol
FD-1564
Styl
západní
Výrobce
Tojiro
Kód výrobce
FD-1564
EAN
4960375185640
Typ nože
kuchařský nůž
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
20-24 cm
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel