Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Keramická brusná tyčinka Musak Global G-74

Keramická brusná tyčinka Musak Global G-74

1 876,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:1 876,00 Kč
Produkt není k dispozici
Produkt není k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Keramická brusná tyčinka Musak | Global G-74

Keramický brousek, který byl vyvinut speciálně pro broušení nožů Global. Vhodné k broušení všech kvalitních nožů z oceli. Ideální jako základní nástroj pro rychlé broušení nebo vyrovnání ostří nože. Má plastový uzávěr, která chrání ruku.

Ušlechtilá keramika je jedním z nejtvrdších materiálů na světě, takže se ostří rychle obnovuje. Používá se v ořezávátku korundová keramika je extrémně tvrdý a usnadňuje broušení. Po každém delším řezání, krájení nebo drcení je vhodné nůž pravidelně brousit.

Technické údaje:

Délka keramické tyče - 22 cm

Průměr keramické tyče - 12 mm

Navrhl Komin Yamada

Ořezávátko používá speciální keramický materiál, který pomáhá noži dosáhnout optimální ostrosti a při běžném používání by měl dlouho vydržet. Keramika je však velmi křehký a jemný materiál, proto je třeba dbát na to, abyste s ním nezacházeli hrubě nebo ho neupustili na tvrdý povrch, protože se může rozbít nebo roztříštit, za což výrobce nenese odpovědnost.

Značka
Symbol
G-74
Kód výrobce
4943691874009
Výrobce
Global
Kód výrobce
G-74
EAN
4943691874009
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel