Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Kuchyňský nůž Nakiri Tojiro Zen Black FD-1568 16,5 cm

Kuchyňský nůž Nakiri Tojiro Zen Black FD-1568 16,5 cm

3 392,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:3 392,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Kuchyňský nůž Nakiri Tojiro Zen Black FD-1568 16,5 cm

Japonský nůž navrženo pro řezání bylinek a zeleniny. Tenký obdélníkový nůž umožňuje získat průsvitné plátky a přenést nakrájené suroviny do salátové mísy nebo na pánev. Rovné ostří se používá ke krájení především ve svislých řadách, a to různými technikami, jako je julienne nebo chiffonade. Tradiční rukojeť japonský styl je velmi lehký a dobře se přizpůsobuje tvaru ruky.

Technické údaje:

Čepel - třívrstvý laminát - jádro VG-10

Tvrdost - 60 HRC +/- 1

Celková délka - 30,1 cm

Délka čepele - 16,5 cm

Šířka klínu - 5 cm

Tloušťka čepele - o stránkách. 2,4 mm

Hmotnost - o stránkách. 130 g

Tojiro Zen DP je podstatou Tódžiróovy filozofie, která je obsažena v jediném slově: nesobeckost. Specialisté společnosti Fujitora Industry, kteří chtějí sladit modernost s japonskou tradicí, vytvořili vysoce kvalitní nože, které stojí relativně málo a mají rukojeti v tzv japonský styl a profesionální čepele.

Klasický, kaštanový rukojeti v ve tvaru písmene D jsou vyztuženy kroužkem z odolného plastu. Třívrstvá nebo dvouvrstvá kobaltová nerezová ocel je vyrobena ze švédského železa, které je trvanlivé, odolné proti korozi a dlouho si zachovává svou ostrost. V černé barvě čepele jsou navíc opatřeny černou barvou oxidový povlak.

Značka
Symbol
FD-1568
Styl
japonský
Výrobce
Tojiro
Kód výrobce
FD-1568
EAN
4960375185688
Typ nože
pro krájení zeleniny
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
16-19 cm
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel