Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Kuchařský nůž Tojiro Shippu FD-593 18 cm

Kuchařský nůž Tojiro Shippu FD-593 18 cm

4 623,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:4 213,00 Kč
Produkt není k dispozici
Produkt není k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Kuchařský nůž Tojiro Shippu FD-593 18 cm

Nejvíce univerzální kuchyňský nůž, určené ke krájení, řezání, krájení na kostičky a strouhání různých produktů. Je to dostatečně dlouho, aby s ním bylo možné krájet i opravdu velké plochy, a vhodně tvarovaný, aby se čepel volně pohybovala v obou směrech. Lehká rukojeť ve tvaru písmeno D umožňuje držet nůž různými způsoby.

Technické údaje:

Čepel - 63vrstvé ocelové jádro VG-10

Tvrdost - 60 HRC +/- 1

Celková délka - 32 cm

Délka čepele - 18 cm

Šířka klínu - 4,5 cm

Tloušťka čepele - o stránkách. 2,5 mm

Hmotnost - o stránkách. 105g

Tojiro Shippu vděčí za svou nekompromisní ostrost krásným a originálním čepelím z tzv. damaškové oceli. Je vyroben z 37 vrstev (loupací nože) nebo 63 vrstev (ostatní modely) oceli. Extrémně těžké jádro VG-10 je střídavě opláštěn vrstvenou ocelí s vysokým a nízkým obsahem uhlíku, s obsahem 13 % chromu a tvrzené na 60 HRC, díky tomu mají čepele výjimečnou pevnost a odolnost proti korozi.

Pohodlné a příjemné do ruky i po několika hodinách práce, dubové rukojeti s kroužkem z buvolího rohu, který zabraňuje vyklouznutí čepele. Dokonale ostré a odolné nože řady Shippu jsou vynikající alternativou klasických japonských modelů.

Značka
Symbol
FD-593
Kód výrobce
4960375175931
Styl
západní
Výrobce
Tojiro
Kód výrobce
FD-593
EAN
4960375175931
Typ nože
kuchařský nůž
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
16-19 cm
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel