Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Keramický brusný kámen Global MS5OM

Keramický brusný kámen Global MS5OM

2 045,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:2 045,00 Kč
Produkt není k dispozici
Produkt není k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Keramický brusný kámen Global MS5OM

Profesionální keramický kámen od společnosti Global je určen k broušení vysoce kvalitních nožů. Střední zrnitost se používá pro pravidelné broušení nože, pokud není ostří silně poškozeno nebo zcela otupeno. Protože je keramický kámen tvrdší než tradiční vodní kameny, brousí se kratší dobu a materiál si zachovává svou použitelnost mnohem déle. Keramika je také méně náchylná k tvorbě rýh nebo důlků.

Technické údaje:

Rozměry - 21 x 7 x 5 cm

Granularita - 1000 (průměr)

Vyrobeno v Japonsku

Návod k použití

1. Namočte kámen na 1-2 minuty do vody.

2. Uchopte nůž tak, aby se čepel dotýkala brousku pod úhlem 10-15 stupňů. Poté lehce přitlačte na čepel a pohybujte jí po kameni, rovnoměrnými pohyby tlačte nůž ze strany na stranu a udržujte stálý úhel sklonu. Jak zkontrolovat, zda úhel zůstává stejný? Nejlepší je poslouchat zvuky vydávané nožem. Pokud se při každém pohybu nože ozve stejný zvuk, je úhel konstantní.

3. Postup opakujte na obou stranách čepele, dokud není nabroušená celá hrana a na žádném místě nejsou otřepy.

4. Při broušení se uvolňuje vlhký prášek. Neotírejte ji ani neoplachujte, ale pokračujte v započatém úkonu. Prášek vypadá nevzhledně, ale právě tento zbytek brousí hrany brusného papíru.

5. Nakonec nože omyjte v teplé vodě a osušte je.

Značka
Kód výrobce
4944509116021
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel