Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
GLOBAL SAI Kuchařský nůž 19 cm [SAI-01]

GLOBAL SAI Kuchařský nůž 19 cm [SAI-01]

3 903,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:3 903,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Kuchařský nůž Global SAI 19 cm SAI-01

Kuchařský nůž je nejuniverzálnějším nástrojem, který se dostává do rukou šéfkuchař. Lze ji použít k krájená zelenina a ovoce, krájení masa, sekání zeleniny, porcování kuřete a dokonce i krájení horké pečeně. Široká čepel chrání prsty před nárazem do prkénka a špičatý hrot usnadňuje přesné úkony, jako je např filetování ryb zda krájení cibule jemně nakrájené.

Technické údaje:

Čepel 3-vrstvý materiál CROMOVA 18 SANSO, kladívkovaná nerezová ocel

Tvrdost čepele 56-58 HRC

Celková délka 34 cm

Délka čepele 19 cm

Šířka klínu 4,5 cm

Tloušťka čepele 2,5 mm

Hmotnost o stránkách. 245 g

Značkové kuchyňské nože GLOBAL jsou první, u nichž je ocelová čepel vyrobená z patentované nerezové oceli typu CROMOVA 18plynule integrovaná do kovové rukojeti. Použití jednotné konstrukce usnadňuje udržování nože v čistotě, ale je také zvláštním stylistickým počinem designéra Komina Yamada předvést krásnou tradiční japonskou čepel.

Moderní design nože je umocněn tím konvexní broušená čepeltakže se lépe krájí a výrobky se snáze oddělují od čepele nože. Nejvýraznějším a nejcharakterističtějším znakem nožů je však GLOBAL řešením jsou speciální prohlubně v rukojeti. Sedm "tečka" na rukojeti nože je určena ke zvýšení pohodlí a bezpečnosti úchopu a k zabránění podráždění pokožky ruky při práci s nožem. Symbolizují pravidla samurajského kodexu cti, odvozená z konfucianismu a buddhismu.

Značka
Symbol
SAI-01
Kód výrobce
4943691140029
Série
Styl
západní
Výrobce
Global
Kód výrobce
SAI-01
EAN
4943691140029
Typ nože
kuchařský nůž
Rukojeť
kov
Délka čepele
16-19 cm
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel