Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Univerzální kuchyňský nůž GLOBAL SAI 17 cm [SAI-M05]

Univerzální kuchyňský nůž GLOBAL SAI 17 cm [SAI-M05]

2 674,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:2 674,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Global SAI Flexibilní univerzální kuchyňský nůž 17 cm SAI-M05

Všestranný víceúčelový kuchyňský nůž: od loupání zeleniny a krájení uzenin až po stahování kůže z ryb nebo čištění mořských plodů. Tenké a úzké ostří umožňuje řezat ve stísněných prostorech a naostřený hrot vám pomůže snadno a rychle vyříznout nepotřebné kousky výrobku. Pružný univerzální nůž je ideálním nástrojem pro úkoly, které vyžadují zvláštní jemnost a přesnost.

Technické údaje:

Čepel Nerezová ocel CROMOVA 18 (18 % chromu)

Tvrdost čepele 56-58 HRC

Celková délka 29,5 cm

Délka čepele 17 cm

Šířka klínu 3 cm

Tloušťka čepele 1,5 mm

Hmotnost o stránkách. 122 g

Kuchyňské nože značky GLOBÁLNÍ jsou první, u nichž je ocelová čepel vyrobená z patentované nerezové oceli typu CROMOVA 18hladce integrovaná do kovové rukojeti. Použití jednotné konstrukce usnadňuje udržování nože v čistotě, ale je také zvláštním stylistickým počinem designéra Komina Yamada předvést krásnou tradiční japonskou čepel.

Moderní design nože je umocněn tím konvexní broušená čepeltakže se lépe krájí a výrobky se snáze oddělují od čepele nože. Nejvýraznějším a nejcharakterističtějším rysem nožů je však to GLOBÁLNÍ řešením jsou speciální prohlubně v rukojeti. Sedm "tečky" na rukojeti nože je určena ke zvýšení pohodlí a bezpečnosti úchopu a k zabránění podráždění pokožky ruky při práci s nožem. Symbolizují pravidla samurajského kodexu cti, odvozená z konfucianismu a buddhismu.

Značka
Symbol
SAI-M05
Kód výrobce
4943691130068
Série
Styl
západní
Výrobce
Global
Kód výrobce
SAI-M05
EAN
4943691130068
Typ nože
univerzální
Rukojeť
kov
Délka čepele
16-19 cm
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel