Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Nůž na chléb GLOBAL 20 cm [G-22]

Nůž na chléb GLOBAL 20 cm [G-22]

2 557,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:2 557,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Nůž na chléb 20 cm (Original) | Global G-22

Praktická stránka nůž se zoubkovaným ostřímkterým lze krájet jakýkoli druh chleba, aniž by se příliš tlačilo na prkénko. Tenká čepel hladce prořízne i tu nejtvrdší kůrku chleba, zatímco široká čepel zvětšuje prostor mezi prsty a krájecí plochou. Originál nůž na chléb značky Globální lze použít i na krájení a servírování sendvičů, rajčat, ananasu a jiného ovoce s tvrdou slupkou.

Technické údaje:

Čepel Nerezová ocel CROMOVA 18 (18 % chromu)

Tvrdost čepele 56-58 HRC

Celková délka 32,5 cm

Délka čepele 20 cm

Šířka klínu 4,6 cm

Tloušťka čepele 2 mm

Hmotnost o stránkách. 168 g

Kuchyňské nože značky GLOBÁLNÍ jsou první, u nichž je ocelová čepel vyrobená z patentované nerezové oceli typu CROMOVA 18plynule integrovaná do kovové rukojeti. Použití jednotné konstrukce usnadňuje udržování nože v čistotě, ale je také zvláštním stylistickým počinem designéra Komina Yamada předvést krásnou tradiční japonskou čepel.

Moderní design nože je umocněn tím konvexní broušená čepeltakže se lépe krájí a výrobky se snáze oddělují od čepele nože. Nejvýraznějším a nejcharakterističtějším rysem nožů je však to GLOBÁLNÍ řešením jsou speciální prohlubně v rukojeti. Multiplicita "tečky" na rukojeti nože je určena ke zvýšení pohodlí a bezpečnosti úchopu a k zabránění podráždění pokožky ruky při práci s nožem.

Značka
Symbol
G-22
Kód výrobce
4943691822482
Série
Styl
západní
Výrobce
Global
Kód výrobce
G-22
EAN
4943691822482
Typ nože
na chléb
Rukojeť
kov
Délka čepele
20-24 cm
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel