Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Černobílý brousek na nože Global G-91/BW

Černobílý brousek na nože Global G-91/BW

1 459,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:1 459,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

MinoSharp Keramický brousek na nože | Global G-91/BW

Dvoufázový keramický brousek, speciálně navržený pro nože Global a určený k broušení všech typů nožů, kromě nožů s jednostranným výbrusem, jako jsou tradiční japonské nože. Voda urychluje proces broušení a přednastavené otvory usnadňují broušení nože pod správným úhlem. Pogumovaná rukojeť a základna mají protiskluzové vlastnosti.

Technické údaje:

Bílý kruh - Hrubé zrno

Růžový kruh - Střední zrno

Délka - 24 cm

Délka rukojeti - 14 cm

Výška - 5,8 cm

Šířka - 8 cm

Návod k použití

1. Nalijte vodu do komory s kotouči a nevylévejte ji, dokud není ostření dokončeno. Voda zvlhčuje keramické brousky a zabraňuje přehřátí ostří.

2. Pevně uchopte rukojeť, abyste udrželi ořezávátko ve správné poloze.

3. Druhou rukou uchopte nůž a ukazováčkem přidržujte hřbet čepele. Vložte nůž svisle do drážky s bílým kruhem (hrubé zrno). Pohybujte nožem dopředu a dozadu a jemně na něj tlačte: 7-8krát nebo tolikrát, kolikrát je třeba.

Při pohybu ostří v brousku by se na nůž nemělo příliš tlačit. Nadměrný tlak může poškodit kola!

4. Vložte nůž svisle do drážky s růžovým kolečkem (střední zrno). Pohybujte nožem dopředu a dozadu a jemně na něj tlačte: 7-8krát.

5. Po dokončení operace nůž ručně omyjte v horké vodě a otřete jej do sucha ručníkem nebo hadříkem. Odstraňte víko a opláchněte ořezávátko v čisté vodě.

Otázka, kolikrát by se mělo broušené ostří posunout, závisí na typu a stavu nože. U nožů Global se doporučuje 7-8krát v každém kole. Nože jiných značek lze v každém kruhu posunout 15krát, a pokud nůž není dostatečně ostrý, operaci 15krát opakujte.

Ořezávátka MinoSharp byla testována a schválena společností výzkumný ústav CATRA, přední odborník na techniky broušení se sídlem v Sheffieldu ve Velké Británii.

Značka
Symbol
G-91/BW
Kód výrobce
4943691894007
Výrobce
Global
Kód výrobce
G-91/BW
EAN
4943691894007
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel