Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Keramická musaka 24 cm Global G-45

Keramická musaka 24 cm Global G-45

2 514,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:2 514,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Keramická musaka 24 cm | Global G-45

Keramický tyčový brousek speciálně vyvinutý pro broušení nožů Global. Vhodné pro broušení všech nožů z kvalitní oceli. Ideální jako základní nástroj pro rychlé broušení nebo vyrovnání ostří nože. Je vybaven plastovým uzávěrem, který chrání ruku.

Ušlechtilá keramika je jedním z nejtvrdších materiálů na světě, takže se ostří rychle obnovuje. Keramika z oxidu hlinitého použitá v brousku je extrémně tvrdá a usnadňuje broušení. Po každém delším řezání, krájení nebo drcení je vhodné nůž pravidelně brousit.

Technické údaje:

Délka keramické tyče - 24 cm

Průměr keramické tyče - 13,5 mm

Navrhl Komin Yamada

POZNÁMKA

Brousek používá speciální keramický materiál, který pomáhá dosáhnout optimální ostrosti nože a při běžném používání by měl dlouho vydržet. Keramika je však velmi jemný a křehký materiál, proto je třeba dbát na to, abyste s ořezávátkem nemanipulovali násilně nebo ho neupustili na tvrdý povrch, protože pak může prasknout nebo se roztříštit, za což výrobce nenese odpovědnost.

Značka
Symbol
G-45
Kód výrobce
4943691845009
Výrobce
Global
Kód výrobce
G-45
EAN
4943691845009
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel