Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Kuchyňský nůž GLOBAL NI Santoku 18 cm [GN-007]

Kuchyňský nůž GLOBAL NI Santoku 18 cm [GN-007]

2 689,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:2 689,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Kuchyňský nůž Global NI Santoku 18 cm GN-007

Všestranný japonský kuchyňský nůž, určené ke krájení zeleniny, ovoce, masa a ryb. Široká čepel usnadňuje přenášení nakrájených produktů do salátové mísy nebo na pánev a je také užitečný pro drcení česneku. Vysoce umístěná rukojeť zabraňuje nárazu kloubů do desky. Díky svým velkým rozměrům je nůž ideální pro krájení velkých plodů a zeleniny, jako je meloun, cuketa a zelí.

Technické údaje:

Čepel Nerezová ocel CROMOVA 18 (18 % chromu)

Tvrdost 56-58 HRC

Celková délka 30,0 cm

Délka čepele 16 cm

Šířka klínu 4,7 cm

Tloušťka čepele 2,1 mm

Způsob ostření oboustranný

Hmotnost o stránkách. 200 g

Kuchyňské nože značky GLOBÁLNÍ jsou první, u nichž je ocelová čepel vyrobená z patentované nerezové oceli typu CROMOVA 18plynule integrovaná do kovové rukojeti. Použití jednotné konstrukce usnadňuje udržování nože v čistotě, ale je také zvláštním stylistickým počinem designéra Komina Yamada předvést krásnou tradiční japonskou čepel.

Moderní design nože je umocněn tím konvexní broušená čepeltakže se lépe krájí a výrobky se snáze oddělují od čepele nože. Nejvýraznějším a nejcharakterističtějším rysem nožů je však to GLOBÁLNÍ řešením jsou speciální prohlubně v rukojeti. Multiplicita "tečky" na rukojeti nože je určena ke zvýšení pohodlí a bezpečnosti úchopu a k zabránění podráždění pokožky ruky při práci s nožem.

Značka
Symbol
GN-007
Kód výrobce
4943691220080
Série
Styl
japonský
Výrobce
Global
Kód výrobce
GN-007
EAN
4943691220080
Typ nože
kuchařský nůž
Rukojeť
kov
Délka čepele
16-19 cm
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel