Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Kuchařský nůž GLOBAL NI 20 cm [GN-009]

Kuchařský nůž GLOBAL NI 20 cm [GN-009]

2 563,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:2 563,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Global NI Orientální kuchařský nůž 20 cm GN-009

Střední velikost, univerzální kuchyňský nůž, určené především pro pro krájení masa, ale stejně užitečný je i jako univerzální nástroj, s nímž snadno nasekáte bylinky nebo nakrájíte zeleninu na kostičky či plátky. Široké, tenké ostří rychle a úhledně rozřeže silnější produkty, aniž by poškodil choulostivé přísady.

Technické údaje:

Čepel Nerezová ocel CROMOVA 18 (18 % chromu)

Tvrdost 56-58 HRC

Celková délka 34,0 cm

Délka čepele 20 cm

Šířka klínu 4,6 cm

Tloušťka čepele 2,2 mm

Způsob ostření oboustranný

Hmotnost o stránkách. 212 g

Kuchyňské nože značky GLOBÁLNÍ jsou první, u nichž je ocelová čepel vyrobená z patentované nerezové oceli typu CROMOVA 18plynule integrovaná do kovové rukojeti. Použití jednotné konstrukce usnadňuje udržování nože v čistotě, ale je také zvláštním stylistickým počinem designéra Komina Yamada předvést krásnou tradiční japonskou čepel.

Moderní design nože je umocněn tím konvexní broušená čepeltakže se lépe krájí a výrobky se snáze oddělují od čepele nože. Nejvýraznějším a nejcharakterističtějším rysem nožů je však to GLOBÁLNÍ řešením jsou speciální prohlubně v rukojeti. Multiplicita "tečky" na rukojeti nože je určena ke zvýšení pohodlí a bezpečnosti úchopu a k zabránění podráždění pokožky ruky při práci s nožem.

Značka
Symbol
GN-009
Kód výrobce
4943691230126
Série
Styl
západní
Výrobce
Global
Kód výrobce
GN-009
EAN
4943691220103
Typ nože
kuchařský nůž
Rukojeť
kov
Délka čepele
20-24 cm
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel