Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Kuchyňský nůž Tamahagane Kyoto Nakiri 18 cm SNK-1165

Kuchyňský nůž Tamahagane Kyoto Nakiri 18 cm SNK-1165

5 857,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:5 857,00 Kč
Produkt není k dispozici
Produkt není k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Kuchyňský nůž Tamahagane Kyoto Nakiri 18 cm SNK-1165

Funkční kuchyňský nůž určený ke krájení a sekání různých druhů zeleniny. Šířka japonského nože Nakiri umožňuje plynulé krájení velkých produktů a jejich rychlé přenesení do salátové mísy nebo na pánev. Tenká obdélníková čepel je vhodná zejména pro krájení tvrdé zeleniny, jako je mrkev nebo japonská ředkev, na dlouhé plátky.

Nože Tamahagane řada Kyoto je působivá svou krásou a elegancí, ale její nejsilnější stránkou je ocel použitá při výrobě. Jádro čepele bylo vyrobeno z oceli zvané VG-5, který je vytvrzen na tvrdost 61 HRC +/-1 a opláštěné 62 vrstvami měkčí oceli SUS410. Proces kování oceli probíhá za studena, což vede k vyšší odolnosti proti oděru a zvýšené tvrdosti. Díky použití oceli VG-5 lze ostří nabrousit do působivého stupně a dosáhnout tak vynikajících řezných vlastností. Zajímavé je, že tvrdé jádro nezpůsobuje problémy při přebroušení.

Rukojeť je vyrobena z materiálu zvaného Micarta, který je složeninou plátno, plátno, sklolaminát, papír a uhlíková vlákna. Jeho charakteristickou vlastností je vysoká odolnost proti mechanickému poškození, vysokým teplotám a vlhkosti. Celek je zabalen v elegantní černé krabičce, která je ideální jako dárek.

Technické údaje:

Čepel - 63vrstvé jádro z nerezové oceli SUS410 VG-5

Rukojeť - černá micarta

Tvrdost - 61 HRC +/- 1

Celková délka - 31,3 cm

Délka čepele - 18,1 cm

Šířka klínu - 5,0 cm

Tloušťka čepele - 2,1 mm

Způsob ostření - oboustranný symetrický řez

Hmotnost - o stránkách. 220 g

Značka
Symbol
SNK-1165
Kód výrobce
4906496704162
Styl
japonský
Výrobce
Tamahagane
Kód výrobce
SNK-1165
EAN
4906496704162
Typ nože
pro krájení zeleniny
Rukojeť
kompozitní
Délka čepele
16-19 cm
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel