Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Kuchařský nůž Tamahagane San 18 cm SNM-1106

Kuchařský nůž Tamahagane San 18 cm SNM-1106

3 217,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:3 217,00 Kč
Produkt není k dispozici
Produkt není k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Kuchařský nůž Tamahagane San 18 cm SNM-1106

Nejvšestrannější kuchyňský nůž určený ke krájení, řezání, krouhání a strouhání různých produktů. Kuchařský nůž je dostatečně dlouhý na krájení opravdu velkých ploch a je tvarován tak, aby uživateli zaručoval pohodlí a volnost pohybu.

Řada SAN se stejně jakovšechny ostatní výrobky Tamahagane vyznačuje elegantním designem a nespornou krásou zpracování . Nože této skupiny jsou vyrobeny z vrstvené oceli s jádrem z materiálu, který se nazývá VG-5, kalené na tvrdost 61 HRC +/-1. Kromě toho byl opláštěn měkčí ocelí SUS410. Proces kování oceli probíhá za studena, což vede k vyšší odolnosti proti oděru a zvýšené tvrdosti. Díky použití oceli VG-5 lze ostří nabrousit do působivého stupně a dosáhnout tak vynikajících řezných vlastností. Zajímavé je, že tvrdé jádro nezpůsobuje problémy při přebroušení.

Rukojeť je vyrobena z materiálu zvaného Micarta, který je složeninou plátno, plátno, sklolaminát, papír a uhlíková vlákna. Jeho charakteristickou vlastností je vysoká odolnost proti mechanickému poškození, vysokým teplotám a vlhkosti. Celek je zabalen v elegantní černé krabičce, která je ideální jako dárek.

Technické údaje:

Čepel - jádro VG-5 plátované nerezovou ocelí SUS410

Rukojeť - černá micarta

Tvrdost - 61 HRC +/- 1

Celková délka - 31,2 cm

Délka čepele - 18,0 cm

Šířka klínu - 4,2 cm

Tloušťka čepele - 1,8 mm

Způsob ostření - oboustranný symetrický řez

Hmotnost - o stránkách. 175 g

Značka
Symbol
SNM-1106
Kód výrobce
4906496712068
Série
Styl
západní
Výrobce
Tamahagane
Kód výrobce
SNM-1106
EAN
4906496712068
Typ nože
kuchařský nůž
Rukojeť
kompozitní
Délka čepele
16-19 cm
záruka 2 roky
  • Omezená záruční doba je dva roky a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel