Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
KASUMI Kovaný nůž na chléb VG10 délka. 25 cm

KASUMI Kovaný nůž na chléb VG10 délka. 25 cm

6 285,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:31 423,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Tento kuchařský nůž, vyrobený s japonskou péčí, si dobře poradí s tvrdou kůrkou čerstvého chleba i s měkkou nadýchanou horkou houskou. Tento nůž má dlouhou vroubkovanou čepel, která umožňuje pohodlně krájet i ty největší bochníky. Rukojeť v tradičním japonském stylu je velmi lehká a skvěle padne do ruky.

Značka Kasumi patří japonskému výrobci Sumikama Cutlery. Továrna, kde se nože Kasumi vyrábějí, se nachází v srdci Japonska - ve městě Seki v prefektuře Gifu. Každý, kdo se zajímá o historii samurajů, ví, že právě v této oblasti se vyráběly nejlepší meče těchto rytířů. A není to náhoda. Tradice kování a kalení oceli se v Seki dědí z otce na syna. V minulosti umožňovala znalost tajů zpracování kovů vyrábět mimořádně účinné bílé zbraně, zatímco dnes se z nich vyrábějí vynikající nože, které jsou ceněny jak amatérskými, tak profesionálními kuchaři.

Nástroje označené značkou Kasumi jsou vyráběny s respektem ke staleté tradici japonského kovářského umění a při dodržení všech jeho pravidel. Jsou kované s vášní, každý z nich je mistrovským dílem svědomitosti a dokonalosti. Z tohoto popisu by se dalo vyvodit, že nože Kasumi budou v jádru japonské. Je však odlišný. Společnost Sumikama Cutlery cílí svou nabídku především na západní zákazníky a s ohledem na ně vytváří nože s obecně vysoce evropskými čepelemi a rukojeťmi. Jejich moderní tvary jsou oceňovány po celém světě: čepele damaškových nožů Kasumi získaly dvakrát prestižní ocenění Design Plus.

Kasumi VG-10 PRO je velmi výrazný díky svým neobvyklým rukojetím. Jsou vyrobeny z plastu připomínajícího kámen - mramor nebo žulu. Díky jejich tvaru se nůž bezpečně a pohodlně drží. Nejcennější na nožích VG-10 PRO jsou však jejich čepele. Jsou vyráběny ručně v duchu nejlepších tradic kovářů, kteří vytvářeli nože pro samuraje. Každá čepel je vyrobena z jednoho kusu nerezové oceli VG-10. Má vysoký obsah uhlíku (HRC 60-61), takže nože VG-10 PRO zůstávají ostré déle než většina japonských nožů.

Technické údaje:

Čepel - ocel VG-10

Materiál rukojeti - plast

Celková délka - 39,0 cm

Délka čepele - 25,0 cm

Hmotnost - o stránkách. 190 g

Značka
Symbol
K-56025
Kód výrobce
4950586560251
Styl
západní
Typ nože
na chléb
Rukojeť
plastů
Délka čepele
25 cm +
záruka 1 rok
  • Omezená záruční doba je jeden rok a začíná běžet dnem nákupu. Pokrývá vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel