Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Kuchařský nůž KASUMI Titanium dl. 20 cm, modrá

Kuchařský nůž KASUMI Titanium dl. 20 cm, modrá

2 953,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:14 767,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Je to jeden z nejčastěji volených nožů do kuchyně, a to jak profesionálními kuchaři, tak i amatéry. Charakteristický tvar nože, který pochází z francouzské kuchyně, se používá k mnoha kuchyňským pracím a název kuchařský nůž podtrhuje skutečnost, že je nepostradatelným nástrojem každého kuchaře. Nůž je velmi lehký a rukojeť dobře padne do malé i velké ruky. Díky dokonalému vyvážení čepele a rukojeti umožňuje rytmický, velmi účinný kývavý pohyb po povrchu při krájení nebo sekání různých produktů.

Značka Kasumi patří japonskému výrobci Sumikama Cutlery. Továrna, kde se nože Kasumi vyrábějí, se nachází v srdci Japonska - ve městě Seki v prefektuře Gifu. Každý, kdo se zajímá o historii samurajů, ví, že právě v této oblasti se vyráběly nejlepší meče těchto rytířů. A není to náhoda. Tradice kování a kalení oceli se v Seki dědí z otce na syna. V minulosti umožňovala znalost tajů zpracování kovů vyrábět mimořádně účinné bílé zbraně, zatímco dnes se z nich vyrábějí vynikající nože, které jsou ceněny jak amatérskými, tak profesionálními kuchaři.

Nástroje označené značkou Kasumi jsou vyráběny s respektem ke staleté tradici japonského kovářského umění a při dodržení všech jeho pravidel. Jsou kované s vášní, každý z nich je mistrovským dílem svědomitosti a dokonalosti. Z tohoto popisu by se dalo vyvodit, že nože Kasumi budou v jádru japonské. Je však odlišný. Sortiment společnosti Sumikama Cutlery je zaměřen především na západní zákazníky a s ohledem na ně její designéři vytvářejí nože s obecně vysoce evropskými čepelemi a rukojeťmi. Jejich moderní tvary jsou oceňovány po celém světě: čepele damaškových nožů Kasumi získaly dvakrát prestižní ocenění Design Plus.

Řada Kasumi Titanium se vyznačuje mimořádně moderním designem. Zaujme jak oblý tvar rukojetí, tak čepele ve třech zajímavých barvách - stříbrné, zlaté a modré. Zajímavý je také materiál použitý k výrobě klínů titanových nožů. Pro zvýšení odolnosti proti korozi a opotřebení jsou molybden-vanadiové oceli potaženy titanem. Výsledkem je nůž, který je velmi ostrý a extrémně odolný vůči korozi. Tato řada nožů Kasumi byla také oceněna cenou Design Plus na veletrhu Ambiente Messe v Německu (2006).

Technické údaje:

Čepel - ocel VG-10 s titanovým povlakem

Materiál rukojeti - teplotně odolný polypropylen. do 90˚C

Celková délka - 34,0 cm

Délka čepele - 20,0 cm

Hmotnost - o stránkách. 125 g

Značka
Symbol
K-22020-B
Kód výrobce
4950586202014
Styl
západní
Typ nože
kuchařský nůž
Rukojeť
plastů
Délka čepele
20-24 cm
záruka 1 rok
  • Omezená záruční doba je jeden rok a začíná běžet dnem nákupu. Pokrývá vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel