Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
KASUMI Kovaný nůž Santoku VG10 délka HM. 18 cm kladívkový

KASUMI Kovaný nůž Santoku VG10 délka HM. 18 cm kladívkový

5 236,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:26 181,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Multifunkční japonský kuchyňský nůž, určené ke krájení zeleniny, masa a ryb. Má sníženou horní část, která výrazně usnadňuje skartaci, a širokou čepelí, na kterou můžete například naškrábat nakrájené produkty a přenést je do salátu. Ideální pro všechny pracovní podmínky, protože vysoká rukojeť zajišťuje, že se prsty nedotýkají prkénka ani potravin.

Značka Kasumi patří japonskému výrobci Sumikama Cutlery. Továrna, kde se nože Kasumi vyrábějí, se nachází v srdci Japonska - ve městě Seki v prefektuře Gifu. Každý, kdo se zajímá o historii samurajů, ví, že právě v této oblasti se vyráběly nejlepší meče těchto rytířů. A není to náhoda. Tradice kování a kalení oceli se v Seki dědí z otce na syna. V minulosti umožňovala znalost tajů zpracování kovů vyrábět mimořádně účinné bílé zbraně, zatímco dnes se z nich vyrábějí vynikající nože, které jsou ceněny jak amatérskými, tak profesionálními kuchaři.

Nástroje označené značkou Kasumi jsou vyráběny s respektem ke staleté tradici japonského kovářského umění a při dodržení všech jeho pravidel. Jsou kované s vášní, každý z nich je mistrovským dílem svědomitosti a dokonalosti. Z tohoto popisu by se dalo vyvodit, že nože Kasumi budou v jádru japonské. Je však odlišný. Sortiment společnosti Sumikama Cutlery je zaměřen především na západní zákazníky a s ohledem na ně její designéři vytvářejí nože s obecně vysoce evropskými čepelemi a rukojeťmi. Jejich moderní tvary jsou oceňovány po celém světě: čepele damaškových nožů Kasumi získaly dvakrát prestižní ocenění Design Plus.

Kasumi H.M. je mimořádně krásná řada nožů. Na jejich oválné rukojeti z polyacetalové pryskyřice navazují čepele ze superostré a superodolné oceli VG-10 s vysokým obsahem uhlíku, na kterou jsou kladivem nanášeny vrstvy oceli, aby byl nůž ještě odolnější a jednoduše... krásný. Čepele nožů této řady jsou kalené na tvrdost podle Rockwella 59-60 stupňů HRC, což z nich činí ideální profesionální kuchyňské nože nejvyšší kvality.

Technické údaje:

Čepel - kladívková ocel VG-10

Materiál rukojeti - polyacetalová pryskyřice

Celková délka - 32,5 cm

Délka čepele - 18,0 cm

Hmotnost - o stránkách. 195 g

Značka
Symbol
K-74018
Kód výrobce
4950586740189
Styl
západní
Typ nože
kuchařský nůž
Rukojeť
plastů
Délka čepele
16-19 cm
záruka 1 rok
  • Omezená záruční doba je jeden rok a začíná běžet dnem nákupu. Pokrývá vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel