Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
KASUMI Kovaný nůž na chléb VG10 délka HM. 25 cm kladívkový

KASUMI Kovaný nůž na chléb VG10 délka HM. 25 cm kladívkový

5 089,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:25 447,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlouhý japonský nůž se zoubkovaným ostřím, kterým lze krájet jakýkoli druh chleba, aniž by se příliš přitiskl k prkénku. Tenké a ostré ostří je ideální pro tvrdé a křupavé kůrky (např. bagety) a umožňuje získat tenké plátky při zachování tvaru chleba.

Značka Kasumi patří japonskému výrobci Sumikama Cutlery. Továrna, kde se nože Kasumi vyrábějí, se nachází v srdci Japonska - ve městě Seki v prefektuře Gifu. Každý, kdo se zajímá o historii samurajů, ví, že právě v této oblasti se vyráběly nejlepší meče těchto rytířů. A není to náhoda. Tradice kování a kalení oceli se v Seki dědí z otce na syna. V minulosti umožňovala znalost tajů zpracování kovů vyrábět mimořádně účinné bílé zbraně, zatímco dnes se z nich vyrábějí vynikající nože, které jsou ceněny jak amatérskými, tak profesionálními kuchaři.

Nástroje označené značkou Kasumi jsou vyráběny s respektem ke staleté tradici japonského kovářského umění a při dodržení všech jeho pravidel. Jsou kované s vášní, každý z nich je mistrovským dílem svědomitosti a dokonalosti. Z tohoto popisu by se dalo vyvodit, že nože Kasumi budou v jádru japonské. Je však odlišný. Společnost Sumikama Cutlery cílí svou nabídku především na západní zákazníky a s ohledem na ně vytváří nože s obecně vysoce evropskými čepelemi a rukojeťmi. Jejich moderní tvary jsou oceňovány po celém světě: čepele damaškových nožů Kasumi získaly dvakrát prestižní ocenění Design Plus.

Kasumi H.M. je neobyčejně půvabná série nožů. Na jejich oválné rukojeti z polyacetalové pryskyřice navazují čepele ze superostré a superodolné oceli VG-10 s vysokým obsahem uhlíku, na kterou jsou kladivem nanášeny vrstvy oceli, aby byl nůž ještě odolnější a jednoduše... krásný. Čepele nožů této řady jsou kalené na tvrdost podle Rockwella 59-60 stupňů HRC, což z nich činí ideální profesionální kuchyňské nože nejvyšší kvality.

Technické údaje:

Čepel - kladívková ocel VG-10

Materiál rukojeti - polyacetalová pryskyřice

Celková délka - 39,5 cm

Délka čepele - 25,0 cm

Hmotnost - o stránkách. 205 g

Značka
Symbol
K-76025
Kód výrobce
4950586760255
Styl
západní
Typ nože
na chléb
Rukojeť
plastů
Délka čepele
25 cm +
záruka 1 rok
  • Omezená záruční doba je jeden rok a začíná běžet dnem nákupu. Pokrývá vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel