Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Sada nožů KASUMI III - série Damascus

Sada nožů KASUMI III - série Damascus

11 272,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:56 361,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Damašková sada KASUMI v dárkové krabičce, která se skládá z nože santoku, univerzálního nože a nože na řezbářství. Tato řada nožů představuje nezbytné minimum, které by nemělo chybět v žádné kuchyni, a navíc jsou zabaleny v krásné krabičce a představují dokonalou dárkovou sadu.

Multifunkční japonský kuchyňský nůž, určené ke krájení zeleniny, masa a ryb. Má sníženou horní část, která výrazně usnadňuje skartaci, a širokou čepelí, na kterou můžete například naškrábat nakrájené plátky a přenést je do salátu. Ideální pro všechny pracovní podmínky, protože vysoká rukojeť zajišťuje, že se prsty nedotýkají prkénka ani potravin.

Druhým nožem v sadě je nůž na okrajování. Jedná se o univerzální nůž připomínající menší verzi kuchařského nože. Jeho všestranné využití se osvědčuje všude tam, kde je kuchařský nůž příliš velký, lze jej úspěšně použít k loupání zeleniny a ovoce.

Poslední v sadě je ručně vyrobený řezbářský nůž Kasumi, který je určen pro práce vyžadující přesnost, jako je zdobení, krevetový dresink nebo stalkingje také vynikajícím nástrojem pro loupání ovoce a zeleniny.

Značka Kasumi patří japonskému výrobci Příbory Sumikama. Továrna, kde se nože Kasumi vyrábějí, se nachází v srdci Japonska - ve městě Seki v prefektuře Gifu. Každý, kdo se zajímá o historii samurajů, ví, že právě v této oblasti se vyráběly nejlepší meče těchto rytířů. A není to náhoda. Tradice kování a kalení oceli se v Seki dědí z otce na syna. V minulosti umožňovala znalost tajů zpracování kovů vyrábět mimořádně účinné bílé zbraně, zatímco dnes se z nich vyrábějí vynikající nože, které jsou ceněny jak amatérskými, tak profesionálními kuchaři.

Značkové nástroje Kasumi jsou vyrobeny s respektem ke staleté tradici japonského kovářství a s dodržením všech jeho pravidel. Jsou kované s vášní, každý z nich je mistrovským dílem svědomitosti a dokonalosti. Z tohoto popisu by se dalo vyvodit, že nože Kasumi budou v jádru japonské. Je však odlišný. Společnost Sumikama Cutlery cílí svou nabídku především na západní zákazníky a s ohledem na ně vytváří nože s obecně vysoce evropskými čepelemi a rukojeťmi. Jejich moderní tvary jsou oceňovány po celém světě: čepele damaškových nožů Kasumi získaly dvakrát prestižní ocenění Design Plus.

Řada nožů Kasumi Damascus jsou jakousi výkladní skříní značky, neboť ty, které dvakrát získaly prestižní ocenění Design Plus, udělované na mezinárodních veletrzích za vzhled. Nože řady Damascus mají krásné černé, dvěma nýty vyztužené dřevěné rukojeti Pakkawood a výrazné "vlnité" čepele, vyrobené z ocel damaškového typu. Čepel damašského nože vzniká potažením ocelového jádra VG10 třicet dva vrstev nerezová ocel SUS410. Výsledkem je čepel, která si zachovává své řezné vlastnosti až 10-12 týdnů, což je u jiných nožů nedosažitelné.

Technické údaje:

Čepel - ocelové jádro VG-10, 32vrstvý povlak z oceli SUS410

Materiál rukojeti - pakkawood

Značka
Symbol
K-8918158
Kód výrobce
4950586890044
Styl
západní
Typ nože
kuchařský nůž
univerzální
pro loupání
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
16-19 cm
12-15 cm
20-24 cm
záruka 1 rok
  • Omezená záruční doba je jeden rok a začíná běžet dnem nákupu. Pokrývá vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel