Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
KASUMI Nůž na sašimi 24 cm, Tora

KASUMI Nůž na sašimi 24 cm, Tora

2 010,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:10 050,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Nůž Sashimi nebo jinak známý jako Yanagiba má štíhlou, poměrně dlouhou a extrémně ostrou čepel. Používá se při přípravě sushi a sašimi, při krájení tenkých plátků a filetování některých druhů ryb. Jednostranné broušení umožňuje přesné krájení estetických plátků, které se snadno oddělují od nože. Nůž na sašimi prosazuje kuchařskou techniku krájení - měl by se používat pouze k jednomu řezu, směrem k vám. Díky tomu nezůstávají na povrchu krájeného výrobku žádné klikaté stopy a řez plátků je dokonalý, nedrcený a neporušený.

Účel:

  • krájení
  • řezání
  • filetování

Značka Kasumi patří japonskému výrobci Příbory Sumikama. Továrna, kde se nože Kasumi vyrábějí, se nachází v srdci Japonska - ve městě Seki v prefektuře Gifu. Každý, kdo se zajímá o historii samurajů, ví, že právě v této oblasti se vyráběly nejlepší meče těchto rytířů. A není to náhoda. Tradice kování a kalení oceli se v Seki dědí z otce na syna. V minulosti umožňovala znalost tajů zpracování kovů vyrábět mimořádně účinné bílé zbraně, zatímco dnes se z nich vyrábějí vynikající nože, které jsou ceněny jak amatérskými, tak profesionálními kuchaři.

Značkové nástroje Kasumi jsou vyrobeny s respektem ke staleté tradici japonského kovářství a při dodržení všech jeho pravidel. Jsou kované s vášní, každý z nich je mistrovským dílem svědomitosti a dokonalosti. Z tohoto popisu by se dalo vyvodit, že nože Kasumi budou v jádru japonské. Je však odlišný. Společnost Sumikama Cutlery cílí svou nabídku především na západní zákazníky a s ohledem na ně vytváří nože s obecně vysoce evropskými čepelemi a rukojeťmi. Jejich moderní tvary jsou oceňovány po celém světě: čepele damaškových nožů Kasumi získaly dvakrát prestižní ocenění Design Plus.

Řada nožů Tora doporučujeme zejména těm, kteří chtějí zjistit, co je na japonských nožích tak zvláštního. Tvary magnolie rukojeti těchto nožů ideálně padnou do ruky a díky potažení magnóliového jádra rukojeti epoxidovou pryskyřicí jsou nože odolné, přiměřeně lehké a vyvážené. Čepele nožů Kasumi Tora vyrobeno z vysoce uhlíkové molybden-vanadové oceli. Jsou velmi ostré, odolné proti korozi a snadno se udržují.

Technické údaje:

Čepel - molybden-vanadová ocel

Materiál rukojeti - magnóliové dřevo

Délka čepele - 24,0 cm

Značka
Symbol
K-36848
Kód výrobce
4950586368482
Styl
japonský
Typ nože
sushi, sašimi
k filetování, krájení na plátky
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
20-24 cm
záruka 1 rok
  • Omezená záruční doba je jeden rok a začíná běžet dnem nákupu. Pokrývá vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel