Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Nůž KASUMI Santoku 16,5 cm, Black Hammer

Nůž KASUMI Santoku 16,5 cm, Black Hammer

31 610,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:31 610,00 Kč
Produkt není k dispozici
Produkt není k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Multifunkční japonský kuchyňský nůž, určené ke krájení zeleniny, masa a ryb. Má sníženou horní část, která výrazně usnadňuje skartaci, a širokou čepelí, na kterou můžete například naškrábat nakrájené produkty a přenést je do salátu. Ideální pro všechny pracovní podmínky, protože vysoká rukojeť zajišťuje, že se prsty nedotýkají prkénka ani potravin.

Značka Kasumi patří japonskému výrobci Příbory Sumikama. Továrna, kde se nože Kasumi vyrábějí, se nachází v srdci Japonska - ve městě Seki v prefektuře Gifu. Každý, kdo se zajímá o historii samurajů, ví, že právě v této oblasti se vyráběly nejlepší meče těchto rytířů. A není to náhoda. Tradice kování a kalení oceli se v Seki dědí z otce na syna. V minulosti umožňovala znalost tajů zpracování kovů vyrábět mimořádně účinné bílé zbraně, zatímco dnes se z nich vyrábějí vynikající nože, které jsou ceněny jak amatérskými, tak profesionálními kuchaři.

Značkové nástroje Kasumi jsou vyrobeny s respektem ke staleté tradici japonského kovářství a s dodržením všech jeho pravidel. Jsou kované s vášní, každý z nich je mistrovským dílem svědomitosti a dokonalosti. Z tohoto popisu by se dalo vyvodit, že nože Kasumi budou v jádru japonské. Je však odlišný. Sortiment společnosti Sumikama Cutlery je zaměřen především na západní zákazníky a s ohledem na ně její designéři vytvářejí nože s obecně vysoce evropskými čepelemi a rukojeťmi. Jejich moderní tvary jsou oceňovány po celém světě: čepele damaškových nožů Kasumi získaly dvakrát prestižní ocenění Design Plus.

Řada nožů Kasumi Black Hammer se poněkud odchyluje od ostatních řad. Jedná se o nejvíce "japonský" návrh tohoto výrobce. Zahrnuje typické nože, jako jsou Santoku, Nakiri, Gyutoh a Ko-Yanagi ručně kovanérespektování zásad japonského kovářského umění. Nože Black Hammer se odlišují nejen vzhledem, ale také ocelí, z níž jsou vyrobeny superodolné čepele této řady. Klínky dosahují tvrdosti 62 stupňů HRC na Rockwellově stupnici díky kombinaci oceli Aogami s ocelí Yasuki Shirogami Blue a dodatečnému zušlechtění wolframem.

Technické údaje:

Čepel - ocel Aogami společně s ocelí Shirogami

Materiál rukojeti - dřevo

Délka čepele - 16,5 cm

Značka
Symbol
K-MSA100
Styl
japonský
Typ nože
kuchařský nůž
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
16-19 cm
záruka 1 rok
  • Omezená záruční doba je jeden rok a začíná běžet dnem nákupu. Pokrývá vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel