Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 4000FC Kudamono kuchyňský nůž 9 cm
MIYABI 4000FC Kudamono kuchyňský nůž 9 cm
MIYABI 4000FC Kudamono kuchyňský nůž 9 cm
MIYABI 4000FC Kudamono kuchyňský nůž 9 cm
MIYABI 4000FC Kudamono kuchyňský nůž 9 cm
MIYABI 4000FC Kudamono kuchyňský nůž 9 cm

MIYABI 4000FC Kudamono kuchyňský nůž 9 cm

3 903,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:3 903,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż Kudamono Miyabi 4000FC?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality.

Nůž KUDAMONO s délkou čepele 9 cm. Jeho oboustranně naostřená čepel je ideální pro krájení, loupání nebo pyré ze zeleniny a ovoce.

Čepel nože je vyrobena z dvakrát ledem kalené oceli FC61s vysokou tvrdostí a odolností i při náročném používání. Ostří čepele je vytvořeno po vzoru japonských katan a je považováno za znak absolutního řemeslného mistrovství. Japonské nože s elegantní osmihrannou rukojetí ze dřeva Pakka a hladce integrovanou střenkou MIYABI 4000FC nejen stylově doplňují kuchyň, ale také prakticky slouží při nejintenzivnější práci pohodlně a bezpečně v ruce. Impregnovaná, robustní rukojeť je doplněna skvěle vypadajícím mozaikovým logem série.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Čepel FRIODUR z oceli FC61 kalené dvojitým ledem
  • Ostří čepele po vzoru japonských katan s vysokou ostrostí a vynikajícími řeznými vlastnostmi
  • Osmihranná rukojeť a stopka ze dřeva Pakka pro bezpečnost a pohodlí
  • Gravírování loga MIYABI
Značka
Symbol
33950-091-0-0
Kód výrobce
4009839390555
Série
Styl
západní
Typ nože
pro loupání
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
5-11 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel