Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Shotoh 14 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Shotoh 14 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Shotoh 14 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Shotoh 14 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Shotoh 14 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Shotoh 14 cm

MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Shotoh 14 cm

4 388,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:4 388,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż Shotoh Miyabi 4000FC?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality.

Víceúčelový nůž SHOTOH s délkou čepele 14 cm. Jeho oboustranně naostřená čepel je ideální pro krájení, loupání nebo pyré ze zeleniny a ovoce.

Čepel nože je vyrobena z dvakrát ledem kalené oceli FC61s vysokou tvrdostí a odolností i při náročném používání. Jeho další výhodou je ostří katana, které je vytvořeno po vzoru japonských mečů s vysokou ostrostí a vynikajícími řeznými vlastnostmi a je považováno za známku absolutního mistrovství řemeslného zpracování.

Nože řady MIYABI 4000FCdíky osmihranné rukojeti a stylusu se bezpečně a pohodlně drží v ruce. Impregnovaná, dokonale vyvážená rukojeť ze dřeva Pakka zaručuje bezpečnou práci bez námahy a zároveň vypadá elegantně díky mozaikovému logu řady.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Čepel FRIODUR z oceli FC61 kalené dvojitým ledem
  • Ostří čepele po vzoru japonských katan s vysokou ostrostí a vynikajícími řeznými vlastnostmi
  • Osmihranná rukojeť a stopka ze dřeva Pakka pro bezpečnost a pohodlí
  • Gravírování loga MIYABI
Značka
Symbol
33951-141-0-0
Kód výrobce
4009839390562
Série
Styl
západní
Typ nože
univerzální
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
12-15 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel