Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Gyutoh 24 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Gyutoh 24 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Gyutoh 24 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Gyutoh 24 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Gyutoh 24 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Gyutoh 24 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Gyutoh 24 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Gyutoh 24 cm

MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Gyutoh 24 cm

5 187,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:5 187,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż Gyutoh Miyabi 4000FC?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality.

Japonský nože MIYABI 4000FC vás srdečně zvou k objevování tradičního umění výroby nožů. Tato výjimečná řada je kombinací krásy a ostrosti, což dokonale dokazuje nůž GYUTOH k dispozici ve velikostech 20 nebo 24 cm. Oboustranně broušená čepel je ideální pro zpracování a krájení masa a přípravu velkých kusů zeleniny.

Čepel FRIODUR je vyrobena z oceli FC61 kalené dvojitým ledems vysokou tvrdostí a odolností i při intenzivním používání. Řez katanou používaný při výrobě je symbolem mistrovského řemeslného zpracování čepelí tradičních japonských mečů.

Estetika japonských kuchyňských nožů je vždy patrná i na jejich rukojetích. Série MIYABI 4000FC vyznačující se osmiúhelníkovými rukojeťmi a kolíky. Díky svému tvaru jsou nože bezpečné a velmi pohodlné, zatímco díky dřevěné rukojeti Pakka a mozaikovému logu řady vypadají skvěle v každé kuchyni.

Všechny nože MIYABI jsou vyráběny společností ZWILLING v její vlastní továrně v Seki v Japonsku. Je to tedy místo, kde se německé inženýrství slavného Solingenu setkává s neuvěřitelným japonským řemeslným uměním.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Čepel FRIODUR z oceli FC61 kalené dvojitým ledem
  • Ostří čepele po vzoru japonských katan s vysokou ostrostí a vynikajícími řeznými vlastnostmi
  • Osmihranná rukojeť a stopka ze dřeva Pakka pro bezpečnost a pohodlí
  • Gravírování loga MIYABI
Značka
Symbol
33951-241-0-0
Kód výrobce
4009839390593
Série
Styl
západní
Typ nože
kuchařský nůž
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
20-24 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel